«Різдво через Збруч»


Із горнятком гарячого чаю, теплими пледами і затишною атмосферою зустріли авторів збірки святкових оповідань «Різдво через Збруч» у Теребовлі.

При світлі свічок  у залі медіа-центру автори Лора Підгірна, Наталка Михно та Олег Вітвіцький щиро розповіли історії написання своїх оповідань та співали із гостями різдвяні пісні.

У книзі, яку вони запрезентували - 8 оповідань і унікальна вона тим, що об’єднала під своєю обкладинкою авторів, які живуть по обидва боки Збруча. Також до збірки увійшов різдвяний стравопис, який пропонує читачам рецепти страв, що свого часу готували наші бабусі по обидва боки Збруча, а наразі готуємо ми та наші мами.

«До збірки «Різдво через Збруч» увійшли чудові історії, які нагадають вам напередодні Різдва про важливість бути поруч з близькими людьми, надихнуть на добрі вчинки та наповнять серце кожного читача любов’ю і теплом», – розповіла упорядник книги Лора Підгірна.

Презентація цієї книги стала символічним початком роботи медіа-центру у Теребовлі, а також дала старт спільному проекту медіа-центру із Теребовлянською княжою книгозбірнею - «Творче горище».

Примітка: книгу «Різдво через Збруч» можна придбати у книгарні «Рідна школа».

Пряма трансляція:

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.