Громадська організація виграла мобільний сценічний майданчик

Ще одна можливість співпраці або впливу на владу – це об’єднання жителів у громадські організації. Гуртуючись, мешканці тим самим проявляють активність, а їх колективні звернення отримують більшу вагу, оскільки робота місцевого самоврядування зорієнтована на інтереси більшості.

До того ж, громадські організації мають більше можливостей брати участь в конкурсах проектів як в Україні, так і закордоном. Адже окремі фонди та гранти підтримують ініціативи лише неурядових організацій та об’єднань.

Позитивним досвідом такої співпраці на місцях є досвід громадської організації «Спільнота активних мешканців» (скорочено – ГО «САМ»), в яку об’єднались жителі Теребовлі, Мшанця та Деренівки.

Доєднавшись до роботи програми ДОБРЕ у Теребовлянській громаді, спільно з львівською ГО «Західно-український ресурсний центр», ця молода громадська організація влаштувала минулоріч у Молодіжному парку інтеграційну зустріч з міським головою, брала участь в організації прес-брифінгу, коли міська влада звітувала наприкінці 2017-го року. А цьогоріч ГО «САМ» взяла участь у конкурсі проектів та виграла його з ініціативою «Мобільний сценічний майданчик у громаді як місце для відродження культурних традицій та згуртування», повідомляє офіційний сайт Теребовлянської громади.

Мобільна сцена (на фото) та комплект стільців для найрізноманітніших заходів у місті та селах Теребовлянської громади – сьогодні уже в Центрі культури та дозвілля у Теребовлі. На її придбання громадська організація виграла 130 тисяч гривень від американського фонду USAID, що підтримує об’єднані громади в рамках програми ДОБРЕ. Презентуватимуть цей втілений проект уже незабаром – під час святкування Покрови у с.Мшанець.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.