Теребовлянській ОТГ – дві відзнаки за залучення молоді

Результати співпраці об’єднаних громад Тернопільщини в рамках програми USAID #DOBRE підсумували на Фестивалі Громад, який відбувся минулих вихідних в Заводському, на Чортківщині. Участь у заході взяв теребовлянський міський голова Сергій Поперечний спільно з заступником з гуманітарних питань, представниками Молодіжної міської ради, керівником Музею-майстерні.

Кожна ОТГ під час заходу презентувала свою роботу по комунікації влади з громадою, прозорості бюджетів, громадських активностях (електронні петиції, бюджети участі, співпраця з громадськими організаціями, тощо).

Варто зазначити, що єдиною громадою, яка отримала відразу дві відзнаки від програми DOBRE за реалізацію компоненту «Залучення громадськості» стала Теребовлянська ОТГ.

«Активна громада, – зазначає Сергій Поперечний, – це не ті, хто бурхливо висловлює свою позицію, а потім пасивно чекає результату, а ті, хто готовий співпрацювати і досягати компромісів, наполягати, але в той же час докладати власних зусиль для здійснення спільної мети. Хто розуміє реалії нашого часу, прагне кращого, діє.

На сьогоднішній день маємо таку молодь, що не просто радить, а й приходить допомагати місту та громаді, а також – громадську організацію, яка втілила проект мобільного сценічного майданчику (прим. автора: йдеться про ГО «Спільнота активних мешканців»). Маємо авторів проектів Громадського бюджету, з якими плануємо втілити п’ять корисних проектів по громаді… Це ще не так багато, але вже й не мало. Ми готові всіляко сприяти місцевим ініціативам, бо розуміємо, що ніхто не вирішить краще за громаду, але чекаємо розуміння від жителів, що не все і зразу можна втілити, чекаємо взаємної співпраці».

Більше фото та інформації – на нашій сторіночці у ФБ: Теребовлянська ОТГ

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.