Втілено проект із водопостачання у Ласківцях

На завершення 2018 року Теребовлянською міською радою втілено проект “Капітальний ремонт підземного водозабору для водопостачання об’єктів соціальної сфери села Ласківці, Теребовлянського району, Тернопільської області”, ідеться на офіціному сайті Теребовлянської ОТГ.

Даний водозабір було збудовано ще у 80-тих роках минулого століття. Близько 20 років він не функціонував та після утворення Теребовлянської громади став одним із пріоритетних об’єктів на відновлення. 

Капітальний ремонт водозабору було включено міською радою до Плану соціально-економічного розвитку, розроблено відповідний проект та вже на сьогоднішній день вдалося відновити водопостачання центральної частини с.Ласківці. Водозабір забезпечує водою місцевий дитячий садок, школу, Центр культури і дозвілля, а також – Ласковецьку пожежну команду. У перспективі – підключення населення (приватних домогосподарств).

В рамках проекту виконано капремонт свердловини з заміною насосів, замінено водонапірну вежу та близько 300 метрів водопровідної системи. Через несприятливі погодні умови відтерміновано влаштування огорожі та благоустрій території. 

Загальна вартість проекту – 1 млн. 490 тис. грн. (субвенційні кошти з держбюджету). Вартість проектно-кошторисної документації та експертизи – 57 тис. 911 грн. (кошти місцевого бюджету ОТГ)

________________________________

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.