Замість сцени – ігри в комп’ютерній школі Do_IT

Школа новітніх технологій «Do_IT», яка нещодавно запрацювала у Теребовлі, запровадила наприкінці 2018-го року свій перший благодійний проект для соціально незахищених дітей: сиріт, позбавлених батьківського піклування та тих, хто опинився в складних життєвих обставинах. Таким чином було замінено традиційне вручення подарунків на сцені, чого найменше потребують такі діти, а натомість – внести в їх буденність нове цікаве дозвілля, солодкі подарунки, можливість навчатися у майбутньому у сучасній комп’ютерній школі.

Школа новітніх технологій «Do_IT», яка нещодавно запрацювала у Теребовлянській громаді, запровадила наприкінці 2018-го року свій перший благодійний проект для соціально незахищених дітей: сиріт, позбавлених батьківського піклування та тих, хто опинився в складних життєвих обставинах.

Таким чином у громаді вирішено замінити традиційне вручення подарунків на сцені, чого найменше потребують такі діти, а натомість – внести в їх буденність нове цікаве дозвілля, солодкі подарунки, можливість навчатися у майбутньому у сучасній комп’ютерній школі. В рамках цього проекту 5 різновікових груп, а це загалом близько 60 дітей, мали змогу безкоштовно відвідати цікаві комплексні заняття у комп’ютерній школі та наприкінці занять отримати солодощі.

Викладачі школи доклали максимум зусиль, аби діти, які потрапили на ці благодійні заняття, отримали позитивні враження від відвідин затишної та сучасної «території» Do_IT, а також планують запровадити на постійній основі безкоштовні курси IT для соціально-незахищених дітей.

До речі, реєстрація для різних вікових груп на навчання Do_IT з нового 2019-го року – триває. В програмі занять – основи та візуальне програмування; робототехніка; анімація та 3Dграфіка; web програмування; фото, відео дизайн та багато іншого. Зареєструватись можна через онлайн-форму на сторінці комп’ютерної школи Do_IT у мережі Фейсбук: www.facebook.com/kompschooltereb/
Телефон для додаткової інформації: 098 151 0 251 
Електронна та поштова адреси:
do.it.terb@gmail.com
м. Теребовля, вул. Шевченка, 53.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.