Лікарні передали функціональні ліжка та панорамний рентгенапарат

12 функціональних ліжок з електроприводом та панорамний рентгенапарат сьогодні передано Теребовлянській центральній районній лікарні. Невдовзі їх розмістять у відділеннях лікарні. Вантаж з медобладнанням надійшов з-за кордону.
Цей благодійний проект вдалось реалізувати за благословенням архієпископа і митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ кир Василія Семенюка, ініціативи ректора Марійського Духовного Центру “Зарваниця” о.Володимира Фірмана та завдяки голові Товариства «Свята Софія» в Бельгії Петру Фірману.


Зазначимо, панорамний рентгенапарат є свого роду мінікомп’ютерним томографом. Він призначений для діагностики придаткових пазух носа та щелепно-лицьової частини. Ліжка мають підвищені функціональні можливості. Це дозволяє правильно розташувати пацієнтів, допомагати їм розміститися в максимально зручному для них положенні, а також здійснювати медичному персоналу повноцінний догляд за пацієнтом. Хоча обладнання вже було в ужитку, але воно знаходиться у дуже доброму стані, тож ним буде комфортно користуватися. 
На врученні медичних меблів та обладнання були присутні голова райдержадміністрації Юрій Ништа, головний лікар ЦРЛ Михайло Никеруй та адміністратор Марійського Духовного Центру “Зарваниця” о.Ігор Засійбіда. Вони зустрілися з працівниками медзакладу. 
«Медицина і релігія – дві сестри. Одна лікує тіло, а інша – душу. Господь, прийшовши у світ, сказав, що головний закон життя – закон любові. Де любов – там життя. Для Вас життя і здоров`я людини стали внутрішньою необхідністю. Важливо вміти побачити через віру, через Святе Письмо в особі хворої людини ближнього, і послужити йому так, як Христос служив. Лікар продовжує спасіння людини, яке Бог розпочав», - сказав, звертаючись до медиків, о.Ігор Засійбіда.
Голова РДА Юрій Ништа подякував благодійникам за допомогу та зазначив, що з боку районної влади медичним закладам нашого району завжди буде надаватись допомога та підтримка.
«Ми спільно із керівництвом райлікарні працюємо над зміцненням матеріально-технічної бази закладу охорони здоров’я. Стараємося зробити все можливе для того, аби центральна районна лікарня в умовах реформування була конкурентоздатною», - підкреслив Юрій Михайлович.
В свою чергу Михайло Никеруй наголосив, що будь-яка допомога, яка надається лікарні, навіть найменша, завжди сприяє кращому наданню медичної допомоги людям. «А ліжка та рентгенапарат відтепер покращать умови лікування хворих», - сказав Михайло Степанович про щойно отримане обладнання. 
«Ми щиро дякуємо благодійникам за їх добру ініціативу і сподіваємося, що це не остання така допомога і в майбутньому буде ще не один спільно реалізований проект», - зазначив головний лікар.

Прес-служба РДА.

_____________________________

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.