Медіа-центр – громадська медійна організація

Після 6 років активної волонтерської інформаційної діяльності у Теребовлі, Теребовля ІІ медіа-центр офіційно завершив усі етапи реєстрації. Вибрано формат "громадська організація".

Напрямки діяльності:

-інформування мешканців міста, постійний розвиток дієвих інформаційних онлайн-майданчиків для висловлення різносторонніх думок.
- громадське інтернет-телебачення (хочемо розвиватися у цій сфері)
- зал для різнотематичних івентів у центрі міста із чудовими краєвидами (реалізуємо в орендованому приміщенні, де зокрема діє і наша студія для зйомок). 4 поверх, над аптекою "Подорожник".

Кожен медійник та творча людина Теребовлі може стати офіційним членом цієї громадської організації і використовувати медіа-центр як майданчик для втілення своїх ідей.

Ми радіємо, що законом України громадським формуванням дозволено надавати послуги, виручені кошти з яких ідуть на утримання ГО (оренда приміщення, оплата послуг інтернету, оплата комунальних послуг).

Щоб бути і надалі незалежною медійною структурою ми можемо надати у місті такі послуги:

  • розміщення оголошень у найбільшій спільноті міста Теребовля - ТВОЄ оголошення, над ефективністю якої ми працювали більше 2х років. Платними є лише багаторазові комерційні пропозиції. (0977195099)
  • розміщення промоційних матеріалів в інстаграм та на сайті новин.
  • оренда залу медіа-центру для проведення різноманітних заходів - тренінги, конференції, семінари, зустрічі, майстер-класи. У будні та вихідні. У будь-яку пору дня. Орієнтований на 40-50 людей.
  • стилізування приміщення у вашому фірмовому стилі.

Зал, який ми орендували - це прекрасна колоритна мансарда у центрі міста - із балконами на дві сторони міста. Ці краєвиди вас так зачарують, що ви забудете, що піднялись на 4 поверх!

Оплачуючи ці послуги, ви допомагаєте нам утримати інформаційну громадську організацію - і отримуєте від нас взаємно максимальну допомогу. І, це такий собі, експеримент взаємопідтримки та взаємодопомоги. Надіємось, що у нас все вдастся!

Кого запрошуємо стати членами громадської організації "Медіа-центр.Теребовля"? Усіх, хто може допомогти нам бути корисними місту і розвивати його інформаційну сферу кількісно і якісно. Це фотографи, відеооператори, блогери, журналісти, художники, івент-менеджери. Будемо раді співпрацювати!

Номер телефону для зв'язку: 0967800082 (+ вайбер).

Рахунок для благодійних внесків: рахунок громадської організації "Медіа-центр. Теребовля": 26001055130103. МФО 338783 ЄДПРОУ 42824353.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.