2019 – рік екології у нашій громаді. Молодь долучається

Учасники програми "Молодіжний працівник" з Теребовлянської ОТГ беруть участь у спеціалізованому тренінгу на тему "Координація та залучення волонтерів", перший етап якого відбувся у м.Тернопіль.

"Одним із завдань тренінгу було придумати захід у громаді і здійснити його до початку наступного тренінгу. Цей рік в Теребовлянській ОТГ визнаний роком екології. Тому ми, як розумне молоде покоління вирішили підтримати ідею і провести в громаді екологічний тиждень "Теребовля за чисту громаду", - розповідає молодіжний працівник у Теребовлянській громаді Лілія Соха.

Активні молоді представники громади вирішили провести майстер-класи по виробах з поліетилену, акцію "Листок на листок", показ фільмів про чисте довкілля, і найголовніше - очищення лісосмуг для майбутніх веломаршрутів. Усе це здійснюватиметься за допомогою Google карт, на який позначатимуться забруднені ділянки лісу.

До екологічного тижня планується залучити більше ніж 130 волонтерів, а це - по 5 представників з кожного населеного пункту громади. Попередньо молоді люди запланували провести ці заходи з 15 по 19 квітня.

Бажаємо їм успіху і здійснення таких корисних планів! Надіємось, що цих небайдужих молодих людей підтримають своєю участю жителі всієї громади.

___________________________________

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.