Найпопулярніші імена: Артем та Софія

Народження дитини в сім’ї — це завжди яскрава і довгоочікувана подія. Одним з перших важливих рішень, яке потрібно прийняти батькам — вибір імені для дитини. Це дуже серйозне рішення, тому новоспеченим мамі й татові варто підійти до цього процесу не тільки з фантазією, а й з повною відповідальністю. 
Найпопулярнішими іменами, якими жителі району називали своїх новонароджених дітей впродовж 2018 року, стали Артем та Софія. 
Окрім того, батьки обирали для своїх донечок такі імена, як: Анна, Ангеліна, Аліна, Варвара, Валерія, Вероніка, Вікторія, Віталіна, Дарина, Діана, Єлизавета, Єва, Злата, Ілона, Кароліна, Карина, Катерина, Неля, Марта, Милана, Меланія, Поліна, Тетяна, Юлія, Яна. Для хлопчиків: Арсен, Артур, Андрій, Антон, Вадим, Василь, Владислав, Валентин, Влад, Богдан, Давид, Денис, Дем'ян, Захар, Ілля, Максим, Матвій, Микола, Олексій, Олександр, Ростислав, Роман, Тимофій, Тимур.
Крім традиційних імен, мешканці Теребовлянщини називали своїх малят також рідковживаними та незвичними іменами. Серед дівчат – Анна Марія, Аніта, Аделіна, Аліса, Домініка, Емма, Емілія, Ельміра, Ельвіра, Еліна, Златослава, Мія, Ніколь, Павліна Ангеліна, Ярина. Серед хлопців – Адам, Алекс, Гордій, Даниїл, Даніель, Даніел, Дамір, Лука, Макарій, Марк, Маркіян Антон, Семен, Тадей, Устим.
Часто буває, що батькам складно вирішити, як назвати дитину, адже мама може мріяти про одне ім'я, тато – про інше, а бабусі й дідусі наполягають на своїх варіантах. При виборі імені малюка потрібно враховувати не тільки його благозвучність, унікальність, але й поєднання з прізвищем та по батькові дитини. Адже ім'я залишається з людиною на все життя і може впливати на її долю.
В будь-якому випадку батькам при обранні імені дитини потрібно відповідально ставитись до цього та пам’ятати, що ім’я – це своєрідний оберіг, супутник життя людини, за допомогою якого здійснюється індивідуалізація особи та яке є носієм національних традицій і неповторності особистості.

Теребовлянський Районний Відділ Драцс

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.