“НИВА” Теребовля повертається!

23 січня розпочались тренування теребовлянської футбольної команди “Нива”, яка після річної перерви виступатиме в оновленому складі та уже заявилася на чемпіонат Тернопільської області сезону 2019. 

Теребовлянський міський голова Сергій Поперечний ініціював відновлення футбольної команди та виділення коштів на її підтримку відповідно до “Програми розвитку футболу на території Теребовлянської міської ради”, повідомляє офіційний сайт Теребовлянської громади.

Першими ж змаганнями нашої оновленої команди стане турнір в Хмельницькому, який стартує уже 9-10 лютого. За словами головного тренера Назара Козака, в цьому турнірі візьмуть участь сильні колективи першої та другої професійної ліг, лідери аматорського чемпіонату України. Тож у теребовлянської “Ниви” буде хороша можливість випробувати свої сили до майбутніх перемог. “За останні роки Теребовля була флагманом обласного футболу і ми хочемо повернути це звання”, – зазначає Назар Ярославович.

Важливо, що для покращення власної фізичної підготовки “Нива” Теребовля  використовує усі можливості. Зокрема зараз наші футболісти активно співпрацюють з фітнес-тренером Галиною Шмайдій та дуже задоволені її професійною підготовкою до тренувань та навантаженою і  результативною програмою. 

___________________________________

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.