Нові медичні автівки уже у нас

П’ятьма новими автівками марки «Renault Duster» поповнився автопарк Теребовлянського районного центру первинної медико-санітарної допомоги в рамках реалізації програми Президента України Петра Порошенка щодо доступної сільської медицини. За словами голови Теребовлянської РДА Юрія Ништи, це знакова подія для району та сільських амбулаторій загальної практики сімейної медицини нашого краю.
Нагадаємо, в нашому районі на виконання Закону України ««Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», автомобілі передано амбулаторіям, які будуються в рамках реформи сільської медицини - Ілавченській, Ласковецькій, Долинській АЗПМС, та тим, де проведено капітальні ремонти - Дарахівській та Буданівській АЗПСМ.


За християнським звичаєм сьогодні службові автомобілі сімейних лікарів освятили на довгу, надійну та щасливу службу. Чин освячення здійснили отці храмів міста – Ігор Сип’як, Володимир Якубишин, Петро Пастух та Степан Манорик. 
Після благословення священнослужителями праці сімейних лікарів з надання якісної, а, головне, вчасної медичної допомоги в селах, відбулась церемонія вручення головою РДА Юрієм Ништою ключів завідувачам амбулаторій. 
«Сьогодні ми стали свідками того, що медична допомога поруч! Це перша велика партія автомобілів, які отримали лікарі нашого району за останні 20 років. Таким жестом ми даємо зрозуміти суспільству, що реформа – це не тільки перекидання паперів зі стосу в стос, а дійсно реальні кроки», - сказав у вітальному слові очільник району. Також він наголосив, що ось так, крок за кроком, Президент України Петро Порошенко виконує взяті на себе зобов’язання для підвищення якості медичного обслуговування в селах. Хто б що не казав, як би не критикував президентську реформу сільської медицини, але те що задекларовано – реалізовується. Адже здоров’я населення є одним з пріоритетних напрямів державної політики. 

Новим, сучасним автівкам особливо раділи медики. У щоденних реаліях, з якими вони постійно стикаються, ці авто значно полегшать їх роботу, забезпечать найшвидший зв’язок сімейного лікаря і пацієнта. Окрім того, медичним працівникам особливо важливо відчувати підтримку не тільки колег, громади, небайдужих людей, але й влади. І отримання службових автомобілів є гарним прикладом цьому.

Прес-служба РДА

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.