Реконструкція мосту. ВІДЕОКОМЕНТАР

Будівництво пішохідного мосту по вулиці Шевченка в м. Теребовля було проведено  ще у 1971-1972 роках.

"Починаючи з двохтисячних років силами комунального підприємства щорічно проводились ремонтні роботи по заміні дерев’яного настилу. Та з кожним роком погіршувався стан металевих несучих конструкцій, які, з метою безпеки, потрібно було замінити. Такі роботи провести  поточним ремонтом неможливо. У 2018 році міська рада звернулась в дочірнє підприємство «Проектний інститут Тернопільський Промбудпроект» щодо розроблення проектно-кошторисної документації. Саме тоді і виникла  ідея при проведенні реконструкції моста встановити на ньому рекреаційно-туристичний комплекс із групи тимчасових споруд", - коментує голова Теребовлянської громади Сергій Поперечний.

Загальна кошторисна вартість проведення робіт становить 10 млн.702 тис. грн. Філією ДП «Укрдержбудекспертиза» проведено експертизу даного проекту про що видано кваліфікаційний сертифікат.  30 листопада 2018 року рішенням сесії №4755 дану документацію затверджено.

В грудні місяці 2018 року проект реконструкції пішохідного моста з встановленням на ньому рекреаційно-туристичного комплексу із тимчасових споруд малої архітектурної форми  пройшов перший етап конкурсу проектів, які можуть реалізуватися з державного бюджету.

Та у зв’язку   з тим, що відбулась руйнація металевих форм, рух через пішохідний міст довелось заборонити та терміново провести тендерні процедури по встановленні виконавця будівельних робіт.  В управлінні Державної архітектурно-будівельної інспекції терміново одержано дозвіл на виконання будівельних робіт. Ускладнювало ситуацію і те, що в міському бюджеті на 2019 видатків на проведення реконструкції моста передбачено не було.

На даний час розпочато будівельні роботи по демонтажу пішохідного моста, уже встановлені дорожні  знаки про об’їзд дороги по вул. Січових Стрільців до вул. Шевченка та вул. Шевченка до перехрестя із вулицею Князя Василька. Такі незручності для мешканців та гостей міста триватимуть недовго (до трьох тижнів). Коли старий міст буде розібрано – рух вулицями буде відновлено.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.