“Сміттєві баки будуть перенесені”, – Катруб

Протягом останнього тижня у Теребовлі та околицях - справжній снігово-сміттєвий колапс.

Про це повідомляють мешканці Теребовлі та околиць у публічній спільноті "Теребовля|ТВОЄ оголошення".

Найгірша ситуація із сміттям - на вулицях Підзамче, Садовій та Галицькій. Адже там, за словами працівників ПП "Катруб", яке відповідальне за вивіз сміття, найгірші умови для заїзду десятитонника у такі погодні умови. Високі та вузькі підйоми цих вулиць повністю вкриті ожеледицею та снігом.

Вирішення ситуації у "Катруб" бачать у перенесенні сміттєвих баків вище по вулиці - туди, де можна до них дістатися та прибрати. Перенесення відбудеться по вулиці Садовій, а також по вулиці Галицька (до станції переливання крові). Перенесення погоджене із депутатами цих вулиць.

Усі проблемні місця на цих та на інших вулицях будуть зачищені - обіцяють у службі. За їх словами, несвоєчасно прибирання відбувалось через нерозчищені від снігу дороги.

Також на наше прохання працівники "Катрубу" готові оприлюднити списки вулиць і кількість укладених договорів на кожній із них. Ця публічна інформація дозволить тим мешканцям, які оплачують вивіз сміття контролювати тих, хто немає договору і незаконно виносить сміття у сміттєві баки. На цих людей "Катруб" радить звернути увагу і муніципальної поліції, адже вони є порушниками законодавства: сміття ж мусить кудись діватись - або незаконно в бак, або ж у ліси та посадки.

Ми щиро надіємось на щоденну співпрацю комунальної служби міста та "Катруб" і від імені усіх мешканців міста просимо прийняти усі міри для того, щоб місто незалежно від погодніх умов було чистим та охайним.

вул. Підзамче станом 22 грудня.

вул.Садова станом на 22 грудня.
Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

1 думка на ““Сміттєві баки будуть перенесені”, – Катруб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.