Сніг зі сміттям. Коментар №3: міський голова

Журналісти редакції сайту "Теребовля - ТВОЄ місто" мали можливість запитати міського голову Теребовлі Сергія Поперечного про те, у чому, на його думку причини такої ганебної ситуації і майже тиждень княже місто потопало у смітті зі снігом.

Відповіді у відео.

За словами міського голови, від початку зими використано біля 200 тонн піску (в т.ч. того, яке знаходиться на купах) та 40 тонн солі.

"Найкраще, що у найближчий рік можна і потрібно зробити - асфальтове покриття на більш як 30 вуличках у місті. Це вирішить дуже багато проблем, в тому числі і зимових", - вважає Сергій Поперечний.

Нагадуємо днями нам вдалося поспілкуватися із представниками "Катруб". На наше прохання вони погодились підготувати публічну інформацію про ті вулиці та доми, які не мають договору на вивіз сміття. Ми очікуємо на ці дані. А після вчорашнього ранкового спілкування із працівниками комунальної служби, ми за їхньою згодою оприлюднили номери телефонів водіїв тракторів, які виїзджають на очистку. За цими номерами люди можуть повідомити водія, який закріплений за конкретною вулицею про стан дороги на ній.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.