Станьте патронатними вихователями!

На законодавчому рівні в Україні з’явилась нова соціальна послуга «Патронатна сім’я», що дає змогу якнайкраще врахувати інтереси дитини,яка залишилась без батьківського піклування, гарантувати їй сприятливе сімейне оточення, підтримати її сім’ю на ранніх етапах кризи. Патронатна сім’я бере на тимчасове виховання дитину (терміном 3- 6 місяців) до вирішення чи налагодження нормальних життєвих умов у рідній сім’ї.
Патронатними вихователями можуть стати люди, які виховали своїх дітей; після 35 років; мають відповідні житлові умови; наділені навиками піклування про дітей.
Державою передбачено фінансову підтримку таких сімей у вигляді щомісячної зарплати для одного з патронатних вихователів у розмірі 5 прожиткових мінімумів (9605 грн.) для працездатних осіб та на утримання дитини 2 прожиткових мінімуми на дитину відповідного віку.

Якщо Ви чи хтось із ваших знайомих відчувають особисту потребу в бажанні надати допомогу іншому, поділитись співчуттям і добротою, своїм набутим впродовж життя досвідом з дитиною, яка потребує підтримки і захисту – то створення патронатної сім’ї саме для вас. Спільними зусиллями ми допоможемо сім’ї з дітьми, яка опинилася в складних життєвих обставинах, знайти шляхи вирішення цих проблем, створити кращі умови для дітей.

За детальною інформацією звертатись у Теребовлянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, м. Теребовля, вул. Князя Василька, 104а, приміщення районної державної адміністрації , тел. 2 11 73

______________________________

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.