Старости сіл вимагають вирішити проблеми сміттєзвалища

Вчора відбулось засідання виконавчого комітету Теребовлянської міської ради, де зокрема було обговорюворено й питання Плебанівського сміттєзвалища.

Старостами та жителями сіл, які знаходяться в близькій зоні до сміттєзвалища було направлено звернення до міської ради з вимогою вплинути на врегулювання ситуації що склалася довкола Плебанівського сміттєзвалища та покарати винних у неналежному поводженні із сміттєвими відходами та порушенні рішення сесії Теребовлянської міської ради про заборону ввезення ТВП із за меж Теребовлянського району.

В результаті обговорення проблеми, виконкомом вирішено було створити робочу групу по вивченню даного питання. У групу ввійшли як представники Теребовлянської міської ради, старости ближніх сіл, та представники від громад, а також представники правоохоронних та екологічних структур.
"Комісія збереться на наступний понеділок, щоб ретельно дослідити ситуацію та прийняти необхідні кроки для її врегулювання, - ідеться на офіційному сайті Теребовлянської громади.

"Ми першочергово хочемо вирішити це питання у правовому полі, коли ж так не вийде, тоді слово візьме народ та діятиме вже своїми методами!", - коментує староста села Зеленче Володимир Кобильняк.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.