Теребовлянці – переможці Міжнародного фестивалю

26 січня 2019 року студія акторської майстерності Теребовлянської мистецької школи ( викладач Оксана Сковронська, концертмейстери Кулик Л.І., Роман Слободян) взяли участь у Міжнародному фестивалі творчості "Artrave", де учні проявили свої неперевершені здібності на львівській сцені палацу Гната Хоткевича.

Фестиваль проходив у надзвичайно теплій атмосфері, який зібрав у своє коло дітей з 14 областей України. Виконані номери лялькових вистав та читання Ессе зривали шквал оплесків. Колектив став лауреатом І премії у віковій категорії 6 років з музичною казкою "Пригоди півника Когутика та курочки Чубатурочки" та лауреатом І премії у віковій категорії 8-12 років з музичною казкою "Цілюща травиця". Учениця театру тіней Мацех Соломія стала лауреатом ІІ премії у номінації "Художнє читання". Окрім перемог , учні студії акторської майстерності отримали запрошення від членів журі - безкоштовно відвідати Львівський оперний театр.

Працівники мистецької школи висловлюють щиру подяку відділу культури Теребовялнської міської ради за підтримку та наданий транспорт для поїздки, ательє одягу "Надія" ( Надії Гаврих), яка одягла маленьких артистів у красиві сценічні костюми.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.