ТІЦ та поліція розшукують зловмисників. ФОТО

Вночі 11 січня у центрі Теребовлі молоді люди познущалися над рекламними конструкціями, які були виставлені на святковій площі працівниками Туристично-інформаційного центру для промоції компаній, що працюють у місті.

Після побаченого працівники ТІЦу, не вагаючись, подали заяву у поліцію.

Такі дії обурили й громадськість.

"Люди стараються, працюють, а знаходиться купка неадекватних людей, які за декілька хвилин можуть усе зруйнувати", - пише теребовлянка Христина. "ПОНИЩИЛИ, ЗРУЙНУВАЛИ, ПОЛАМАЛИ. НАЙНИЖЧА СТУПІНЬ РОЗУМОВИХ ЗДІБНОСТЕЙ. ХАМСТВО. БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ. ТАК Я ОЦІНЮЮ РУЙНАЦІЮ РЕКЛАМНИХ СТЕНДІВ БІЛЯ ПАМ´ЯТНИКА КНЯЗЮ ВАСИЛЬКУ. 
ХОЧУ ЗНАТИ, ЯКІ ДІЇ ПОЛІЦІЇ БУДУТЬ ПО ЦЬОМУ ФАКТУ", - написав свій відгук громадський діяч Михайло Войтович.

За згодою директора ТІЦ Степана Зелінського та працівників поліції публікуємо фотоскріни із камер спостереження. Якщо ви впізнали молодиків, які вчинили такі дії, повідомте за номером 102.

"Шановні земляки - саме час до вас звернутися!, - написав у коментарях до події небайдужий теребовлянець, - Не тільки поліція може припиняти злочинні дії. Хотів би щоб кожен із вас усвідомив, що допоки ми залишаємось бездіяльними, ці нелюди почувають себе безкарними ! І на жаль, ми не можемо поставити полісмена на кожному метрі і чи це доцільно ? Кожен із нас має стати громадянином і кожен день намагатися припинити різного роду правопорушення іншими громадянами котрі свідомо чи ні їх вчиняють! Саме тому успішні моделі суспільства у тих країнах, де самі громадяни співпрацюють і допомагають поліції. Досить може вже жити не дотримуючись правил і законів ! Бо на нас дивляться наші діти", - зауважив він.

Працівники ТІЦу очікують на результати розслідування і готові залучити винних (і всіх інших, хто не має куди спрямувати свою енергію) до громадських робіт: прокладанню і очищенню веломаршрутів, прибирання біля пам'яток архітектури, тощо.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.