У Теребовлі відкрили новітню школу Do_IT

9 жовтня в приміщенні колишньої Станції юних техніків, а сьогодні – у відділенні Теребовлянської мистецької школи з інформаційно-технічним напрямком, відбулось офіційне відкриття Школи Do_IT.

Цей освітньо-технологічний майданчик втілено спільними силами Теребовлянської міської ради та партнерів програми ДОБРЕ.  Він передбачає навчання сучасних технологій як дітей, так і дорослих. Тут діти, які цікавляться гаджетами, зможуть знайти своє покликання, а усі бажаючі матимуть унікальну можливість спробувати себе в ролі ІТ-фахівця. На базі школи вивчатимуть хмарні сервіси, 3d моделювання, а вступ до програмування стане чудовим стартом для майбутнього курсу робототехніки. Крім того, передбачається робота з професійною цифровою фототехнікою, обробка та монтаж фотознімків та багато іншого.

Відповідно до проекту закордонні партнери через американський фонд USAID профінансували придбання техніки для школи: планшетів, ноутбуків, мультимедійного та фото-обладнання на суму близько 450 тисяч гривень. Біля 650 тисяч гривень вклала у цей проект Теребовлянська міська рада: на внутрішні ремонти приміщень, придбання меблів, заміна вікон, дверей та опалення, облаштування санвузлів.

У офіційному відкритті взяли участь викладачі школи, депутати Молодіжної міської ради та запрошені гості – керівники та програмні експерти програми ДОБРЕ. Для гостей викладачі з волонтерами ММР провели цікавий інтерактивний урок, під час якого використовували різноманітні технологічні інструменти, спільно розв’язували ігрові завдання, складали Теребовлю як пазл і малювали на планшетах туристичні маршрути містом, а також – знайомились з можливостями перегляду фото360 через Кардборд.

Уже з понеділка, 5-го листопада, стартує набір учнів в експериментальні групи Do_IT: віком 6-8 та 9-12 років. Реєстрація на офіційній сторінці школитриватиме до 11 листопада включно. З 12-го листопада заплановано розпочати навчання. Варто зазначити, що тільки у перших пробних групах навчання буде безкоштовним. З січня 2019 року для усіх бажаючих школа пропонуватиме платні послуги різноманітних ІТ-курсів. «Кожен учень, крім отримання тут висококласних знань, також весело проведе час, знайде нових друзів, навчиться працювати в команді, стане впевненішим в собі», – запевняють викладачі школи.

Офіційна сторінка Школи Do_IT у Фейсбуці : https://www.facebook.com/kompschooltereb/

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.