У Теребовлі відкрили “Центр громади”


З початком весни у місті відбулись приємні зміни. У Теребовлі з'явилося місце для співпраці його мешканців і навколишніх сіл, втілення нових проектів та обміну досвідом. Його назва - "Центр громади".

"Центр Громади, насамперед, є платформою для активної роботи та реалізації добрих ініціатив, місцем, де енергійні, впевнені в своїх силах люди можуть спробувати себе.  - вважає Олег Вітвіцький, ініціатор створення платформи, голова Тернопільської обласної організації Української Галицької Партії. - Це добрий старт до змін через дії".

Приміщення Центру можна використовувати для заходів, тренінгів, зустрічей, спільного навчання. Основні напрями діяльності платформи:
- молодіжні та учнівські ініціативи;
- волонтерство;
- організація та проведення тренінгів, семінарів, конференцій, інших публічних заходів;
- військово-патріотичний напрямок, вишколи, семінари з воїнами.
- консультування з питань створення ОТГ (організація навчань для активних громадян та органів місцевого самоврядування експертними групами Галицької Партії);
- політична освіта (юридичні консультації, висвітлення рішень місцевого самоврядування, розмови з місцевими та районними депутатами, допомога у відстоюванні інтересів громади та її жителів).

Перших гостей Центр громади зустрів подією “Як почати власну справу? Історії успіху”. Учасники команди УГП запросили успішних підприємців для обміну досвідом.


“Щоб вдало розпочати власну справу, треба постійно самовдосконалюватись та навчатись” - радить один із спікерів Роман Задорожний, співорганізатор півмарафону у Тернополі, голова Клубу активного відпочинку та директор мережі магазинів спортивного спорядження “Горгани”. Саме тому у Центрі створено книжковий куток, де можна знайти не лише мотиваційну літературу, але і практичні порадники. Робота платформи не обмежується віком, шаблонами чи стереотипами. Двері Центру відчинені з понеділка по п'ятницю, в інші дні можлива співпраця за домовленістю. У мережі facebook можна знайти групу Центр громади Теребовлі та долучитись до діяльності майданчика.  Важлива співпраця та активна діяльність всіх мешканців краю.


На сьогоднішній день Центр Громади Теребовлі долучився до Всеукраїнської акції "корок життя", зібрано декілька пакетів корків. Акція продовжується.
✔️✔️✔️Разом із Центром до Всесвітньої акції "Година Землі долучаються жителі Теребовлі та популярні заклади громадського харчування. Наразі, кав'ярня Caffen house запрошує охочих 31 березня на горнятко кави при свічках.
✔️✔️✔️✔️ Анонсовані безкоштовні курси для вивчення польської мови.


Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.