У Теребовлі презентували унікальну гру “Творець громади”

Унікальну гру, яка розроблена за типом монополії презентували у Теребовлі. Її назва - "Творець громади". Її автор - директор Теребовлянського музею-майстерні Володимир Худий.

"Зробити це - і можна померти!", - звісно ж жартома говорить Володимир, який працював над розробкою гри понад рік. Загальна концепція гри, підбірка історичних фактів, велике ігрове поле із найкращими фото, бронзові деталі, ігрові гроші - намагався продумати усе.

У листопаді пілотну версію гри в одному екземплярі вже зіграли депутати молодіжної міської ради. Живописна гра так захопила молодь, що ніхто не мав бажання банкрутувати чи віддавати свої активи. Більше трьох годин запеклих змагань за туристичні об’єкти,  двоє переможців замість одного та маса позитивних емоцій від спілкування.

Володимир Худий вважає, що гра стане в нагоді Центрам КіД, бібліотекам та іншим закладам культури Теребовлянської громади для проведення активного дозвілля мешканців, знайомства з громадою, її історією, цікавими місцями.

До речі,програма підтримки децентралізації "DOBRE" профінансує 20 комплектів ігор, які потраплять у заклади культури. Для продажу гру виготовлять згодом.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.