Цього літа – 5 капітальних ремонтів доріг

На фото вище – капітальний ремонт ділянки вулиці Привокзальна у Теребовлі (в роботі).

Всього таких проектів у громаді заплановано втілити п’ять (у 2019 році). Один із них, по вулиці Лесі Українки, уже виконано (на фото зліва). Також розпочато ремонт ділянки по вул.Лошнівська – на продовження проектів попередніх років (по цій вулиці втілюється уже третій проект, вона ж слугує під’їздом до міського кладовища).

Що ж до сільських населених пунктів, то капітальні ремонти ділянок доріг мають відбутися у с.Ласківці – вулиця Клибанія, та у с.Кровинка – вулиця Шевченка.

“Від двох-трьох – до п’яти капітальних ремонтів ділянок доріг вдалося збільшити за останні роки реформ та напруженої роботи міської ради, – зазначає міський голова Сергій Поперечний, – Окрім цього – місцевими коштами робимо десятки поточних ремонтів. Тож якщо Теребовля і надалі буде представлена такою ж депутатською підтримкою у Верховній раді, як сьогодні, то за кілька років більша частина вулиць у нашому місті, а також – центральні вулиці сіл Теребовлянської ОТГ таки матимуть асфальт”.

Додатково: капітальні ремонти у громаді втілюються здебільшого за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури.  За розподіл цих коштів на місцеві бюджети відповідає уряд в цілому та Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства зокрема, зазначають на офіційному сайті громади.

_______________________________

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.