Ірина Федишин виступила з концертом на підтримку «Української стратегії Гройсмана»

Більше двох тисяч людей відвідали концерт Ірини Федишин на підтримку партії «Українська стратегія Гройсмана» 9 липня у Теребовлі.  Княже місто стало четвертим населеним пунктом на Тернопільщині, у яке завітала  співачка в рамках туру. Раніше послухати українські пісні у виконанні Ірини Федишин мали нагоду жителі Бережан, Кременця, Збаража .

"Для мене це особливий і відповідальний концерт. Україна переживає нелегкий час і кожен з нас вболіває за її майбутнє. Зізнаюся, до мене неодноразово телефонували представники різних політичних сил, але  я всім відмовляла. Але я сьогодні тут, бо Володимир Гройсман і його команда започаткували ті фундаментальні зміни, яких чекали роками. Я як митець це відчула: насамперед це розвиток країнської мови, культури, пісні, кіно.  Тому ми маємо захистити те, що було зроблено за ці роки", - зазначила співачка.

Українські пісні у виконанні Ірини Федишин публіка сприйняла "на ура".  І діти, і дорослі активно підспівували і підтанцьовували. А композиції, які стали хітами, - "Ти тільки мій", "Чужі уста", "Долоньки" - викликали бурхливі оплески. 

Не обійшлося без сюрпризів. Глядачі мали можливість отримати диск з композиціями Ірини Федишин. Єдиною умовою було вгадати, скільки пісень є на диску. 

"Тут є 11 пісень, тому пропоную підтримати на виборах партію під номером 11. А це -"Українська стратегія Гройсмана", - звернувся до глядачів чоловік і продюсер співачки Віталій Човник. - Ми багато гастролюємо, і бачимо нові дороги, відремонтовані об`єкти. Ці зміни відчуває кожен! Володимир Гройсман - молодий політик, але в нього є чітке бачення, що робити. І команда справжніх професіоналів. Йому буде набагато легше завершити задумане, якщо буде підтримка у парламенті".

Теребовлянець Михайло дуже любить українські пісні. Каже, після такого концерту пісні Ірини Федишин ще кілька днів будуть крутитися в голові. Та й політичні вподобання співачки та глядача співпадають.

 «Я довго вагався, за кого віддати свій голос. Але політична сила чинного прем`єра не потребує додаткової реклами. За нього говорять реальні справи - реформи, яких чекали роками.  Люди нарешті відчули зміни - а це збільшення зарплат, будівництво доріг, нові об`єкти по всій країні. Дуже хочу, щоб все розпочате було успішно завершено. Тому я за "Українську стратегію Гройсмана", - зазначив юнак.

13 липня концерт Ірина Федишин відбудеться у Чорткові. Відтак Тернопільщина передасть естаферу концертів на підтримку політсили прем`єра Хмельниччині.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.