Чи стане Теребовля молодіжною столицею України?

26170122_2079058379045010_2589702894477662535_o-1024x683

29 грудня у залі засідань Теребовлянської міської ради відбулась презентація конкурсу “Молодіжна столиця України”,  заявку на який готує теребовлянська Молодіжна міська рада. Презентація відбулась за участі представників міської  ради, зокрема заступника міського голови у гуманітарній сфері, начальника відділу з гуманітарних питань,  молодіжного куратора міста, а також – регіонального координатора конкурсу та всього депутатського складу ММР.

В Україні такий конкурс відбуватиметься вперше, але європейські держави вже мають значний досвід у його проведенні. Він був започаткований безпосередньо для активної співпраці молоді з органами влади, спільної  реалізації ініціатив та подолання проблеми молодіжної міграції.

Місто-переможець отримає статус молодіжної столиці на цілий рік, що сприятиме його промоції на всеукраїнському та європейському рівнях, а також стане каталізатором розвитку молодіжної політики з подальшим втіленням різноманітних проектів для молоді.

Ініціаторами та головними організаторами конкурсу є Мiнiстерство молоді та спорту України, Ukrainian Institute for International Politics, Національна Молодіжна Рада України – НМРУ – NYCUkraine.

Кожен депутат Молодіжної міської ради м.Теребовлі (ММР) був ознайомлений із історією конкурсу, етапами його проведення та анкетою участі, відбулось обговорення подальших кроків та перспектив.
“Наше місто має величезні шанси стати молодіжною столицею України, потрібно лише трішки йому у цьому допомогти!” – переконаний молодіжний міський голова Назар Турковський

Деталі конкурсу на сайті youthcapital.org.ua та у Facebook: youthcapitalofukraine

Більше інформації про діяльність ММР – на її сторінці у ФБ: Молодіжна міська рада м.Теребовля

Підготовлену презентацію можна завантажити тут: Молодіжна столиця україни

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.