Terebovlia in love: у центрі міста нова фотозона

_DSC0830

Величезне червоне серце, оформлене у техніці стрінг-арт, прикрасило сьогодні міську фотозону. 

«У нас сформувалась добра традиція дарувати жителям Теребовлі зону для святкового фото. Цього разу – це не лише символічне серце до Дня всіх закоханих, а й слова, які так потрібні усім нам, щоб будувати свої відносини на будівній любові», - говорить директор туристично-інформаційного центру м.Теребовля Степан Зелінський.

«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою,  усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить!», - такі слова із Біблії про любов, яка насправді будує відносини, вирішили використати при декоруванні фотозони у команді центру.

На думку працівників центру, любов – це не легковажні  і скороминучі емоції, а тяжка праця, завдяки якій ми можемо збудувати свої сім’ї. Багато необхідних цеглинок для цього – у використаних біблійних словах.

Усі бажаючі зможуть цілий місяць фотографуватися на цьому яскравому фоні, яке, до слова, також світитиметься у нічну пору.

Команда ТІЦу висловлює щиру подяку за допомогу у створенні серця  - директору Теребовлянського музею-майстерні Володимиру Худому. Для декорування серця використано біля 600 цвяхів та більше 200 м нитки.

Animation

 Також до свята у турінфоцентрі презентували новий сувенір-подарунок: горня, яке змінює колір від тепла.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

1 думка на “Terebovlia in love: у центрі міста нова фотозона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.