4 нагороди вручили демобілізованому із Плебанівки

У вересні 2016 року отримав поранення. Той день закарбувався у пам’яті назавжди.

 – Бій почали під вечір. А близько 10 мене поранили.  А далі військовий госпіталь і тривала реабілітація. Після відновлення повернувся до своїх побратимів, в зону АТО, – розповідає Ростислав Мишка.

Ростислав був розвідником. Військове керівництво каже, таких бійців їм бракуватиме.

– Артилерія виконує 70% всіх задач під час бойових дій. Завдяки цій розвідці снаряд попадає туди, куди треба. Розвідники дуже потрібні. Сподіваємося, що Ростислав відпочине, а після знову підпише контракт з ЗСУ, – кажет.в.о командира військової частини А3215 Олександр Машковський.

Демобілізують Ростислава Мишку  14 квітня. Зізнається, планів на майбутнє поки що небагато.

– Зараз хочу відпочити. Перше, що зроблю, коли зніму форму, відвідаю рідних. Завтра піду в гості до брата. Далеко у майбутнє заглядати не буду, але хочу будувати власну сім’ю, – ділиться планами Ростислав.

Сьогодні бійцю вручили 4 нагороди –  Державну нагороду Президента України «Захисник Вітчизни», Нагороду міністра оборони України «Знак пошани», Нагороду начальника генерального штабу ЗСУ «Учасник АТО» та Нагрудний знак «Учасник бойових дій».

Still1212_00056-1024x576

– Ці нагороди стоятимуть у серванті. Я не з тих, хто буде ними хизуватися. Але на День перемоги обов’язково почеплю на груди, – підсумовує старший солдат Ростислав Мишка.

___________________________

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.