5050 дітей – на оздоровлення

list-1467859735

Під час сьогоднішнього засідання колегії райдержадміністрації завідувач сектору у справах сім’ї та молоді РДА Галина Майор виступила з доповіддю про підготовку до оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року.

Вона повідомила, що в районі проживає 7 265 дітей шкільного віку, з них 1 054 дитини належать до пільгових категорій, які підлягають оздоровленню. Протягом 2017 року оздоровленням на відпочинком заплановано охопити 5050 дітей шкільного віку, що становить 70 % від їх загальної кількості. Першочергово діти пільгових категорій направляються на оздоровлення сектором у справах сім’ї та молоді за рахунок путівок наданих відділом сім’ї та молоді обласної державної адміністрації.

На проведення оздоровчої кампанії 2017 року сектору у справах сім’ї та молоді та відділу освіти районної державної адміністрації з районного бюджету заплановано виділити 100 тис. грн (139 дітей пільгових категорій підлягають оздоровленню із населених пунктів району, які не ввійшли в об’єднані територіальні громади). Об’єднані територіальні громади планують виділити 440 тис. гривень (Теребовлянська понад 260 тис., Золотниківська - 50 тис. 400 грн, Микулинецька - 50 тис. грн, Іванівська - 75 тис. грн). Крім того, очікується залучити понад 900 тис. гривень позабюджетних коштів на організацію оздоровлення та відпочинку дітей району.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.