Боржники можуть не отримати субсидії

У разі наявності  двомісячного боргу за будь-яку комунальну послугу жителі району можуть позбутися субсидії. Про це заявив перший заступник голови Теребовлянської РДА Володимир Довгань на нараді із представниками організацій, що надають комунальні послуги в районі? повідомляє офіційний сайт Теребовлянської РДА.

Участь в нараді також брав начальник управління праці та соціального захисту населення  РДА Іван Яремко. За його словами, відповідно до внесених змін у призначенні субсидій, підставою автоматичного непризначення субсидії є протермінована заборгованість оплати за житлово-комунальні послуги понад два місяці.

З метою продовження надання державної підтримки населенню в оплаті за житлово-комунальні послуги отримувачам субсидії, в яких наявні борги, необхідно їх як найшвидше погасити або укласти договір на погашення. З часу отримання повідомлення про заборгованість, упродовж двох місяців жителі мають розрахуватися за послугу, пред’явити відповідний документ управлінню соцзахисту і далі отримати перепризначену субсидію з першого травня 2017 року.

"Слід звернути увагу, що дане положення не поширюється на осіб, які за призначенням житлової субсидії звертаються вперше", - зауважив Володимир Довгань. Субсидія в таких випадках призначається незалежно від наявності боргів.

За підсумками наради керівникам комунальних організацій дано доручення в двомісячний термін повідомити своїх користувачів про їх заборгованості.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.