На Тернопільщині біля села Хмелівка Теребовлянського району в ДТП потрапив перший автомобіль весільного кортежу.

Інцидент трапився під час дощу у неділю, 12 серпня.

Про трагічну аварію вчора повідомили усі центральні телеканали. Як ідеться в сюжеті ТСН, молодята разом з гостями направлялися у бік міста Збараж, де їх очікував священик. Весільні автомобілі рухалися колоною. За кермом одного з них був наречений, біля нього сидів відеооператор і дві дружки.

За однією з версій, наречений почав обганяти весільні машини, щоб оператор зміг зняти авто молодої та весь святковий кортеж.

- Тут спрацював людський фактор. Водій був недосвідчений, йому всього 18 років. Але водії звикли до сухої дороги. А на мокрій машину більше заносить, авто стає некерованим. Як тільки починається дощ, працівники ДАІ знають: будуть ДТП із серйозними наслідками. На мокрому асфальті треба особливо чітко дотримуватися дистанції та не перевищувати швидкості. На жаль, водії часто ігнорують правила. За вчорашній день сталося аж чотири аварії, – пояснив Gazeta.ua старший інспектор ВДАІ в Тернопільській області Микола Лецкалюк.

У результаті аварії одна з дівчат, котра була дружкою, загинула на місці. Водій і двоє інших пасажирів з важкими травмами госпіталізовані в Бучацьку районну лікарню.

- Вчора, хлопців привезли в нашу лікарню, – розповіла Добі медсестра приймального відділу. – Водій автомобіля, Хамрик Ігор, який не впорався з керуванням, лежить в травматології. Літинський Роман, пасажир автомобіля, лежить в реанімації.

Тим часом аварію активно обговорюють в соцільних мережах. Багато хто вважає, що вона сталася не з вини водія, а через технічні несправності.

- Придивіться уважно на фотографію машини: немає лівого переднього колеса. Перекинутися машина могла, якщо відлетіло колесо (часто на СТО недокручують), або ж шарові опори вийшли з ладу, – каже в соціальних мережах Пашко Ухач. – В таких випадках навіть водію зі стажем залишається лише молитися.