Громадський бюджет. Перші переможці конкурсу проектів!

Сучасний світ технологій пропонує нам нові методи співпраці між жителями і владою. Цьогоріч міською радою запроваджено інструмент участі громадян у використанні бюджетних коштів – Громадський бюджет (він же – бюджет участі). Відповідно до програми про Громадський бюджет Теребовлянської ОТГ заплановано виділення коштів на ініціативи мешканців протягом 2018 – 2022 років. Максимальна сума, яку передбачається виділяти в рік – 600 тисяч гривень. Максимальна кількість переможців, що мала б “вміститися” в цю суму – 8 (4 локальні та 4 загальноміські проекти).

Перший конкурс 2018-го виявився доволі активним, на нього було подано 10 проектів (з них – один міський і 9 – зорієнтованих на села, приєднані до Теребовлі).

На даний час уже завершено інтернет-голосування і громада має перших переможців, читаємо на офіційному сайті:
1 проект у категорії «загальногромадські» (до 100 тисяч гривень) – Утеплення дитячого садочка в с.Застіноче (єдиний поданий в цій категорії проект)
Та 4 проекти у категорії «локальні» – Розвитковий ігровий майданчик (на території опорного закладу Теребовлянська ЗОШ №1); вуличні тренажери у с.Зеленче; Тепла школа у селі Довге та Дитячий спортивний майданчик в селі Острівець.Детальніше з самими проектами та їх рейтингом можна ознайомитися на веб-платформі Громадського бюджету: terebovlya.pb.org.ua

Проект, за який віддано  найбільше голосів - облаштування ігрового майданчику на території опорного закладу ЗОШ №1. Його автор - директор школи Василь Пемковський.

Згідно оприлюдненої інформації, на сьогоднішній день ці проекти допрацьовуються спільно з їх авторами, щоб бути втіленими вже у 2019-му році. Новий конкурс планується оголосити наступної весни. Про його старт обіцяють повідомити  додатково.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.