Яценюк у Зарваниці: “Ми віримо і ми все переборем”

 Яценюк в ЗарваниціПрем'єр-міністр Арсеній Яценюк традиційно приєднався до Всеукраїнській прощі до Зарваниці на Тернопільщині. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів. 

Після закінчення Літугіі на запрошення глави УГКЦ Патріарха Святослава Яценюк звернувся до українців, які зібралися в Зарваниці, і відзначив, що зараз Україна переживає вирішальні часи:

"Так розпорядився Господь Бог, так розпорядилася історія - що нам в черговий раз треба боротися за свою свободу, за свою незалежність, свої сім'ї, рідних і європейське майбутнє нашої країни ".
"Наша країна встояла від більшовиків, Церква пережила" поради ", і можу вас запевнити - ми вистоїмо і переможемо. З нами Бог, і з нами правда", - сказав глава уряду.

Яценюк підкреслив, що під час перебування в Слов'янську спілкувався з місцевими жителями:

"Я бачив у їхніх очах страх, і тут люди також кажуть -" боїмося війни ". Іван Павло II повторював Євангельські слова -" не бійтеся ". Ми не боїмося, ми впевнені, ми переконані, ми віримо і все подолаємо ".
До паломництву в Зарваниці приєдналися також міністр культури України Євген Нищук і радник прем'єр-міністра Віктор Єленський.

Джерело: UkraNews

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Андріїшин Іван

1 думка на “Яценюк у Зарваниці: “Ми віримо і ми все переборем”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.