Яких змін хочуть жителі міста – коментар міського голови

19961261_1612539818820847_6171482316675180011_n

Під час акції, яка була проведена командою туристично-інформаційного центру, жителі міста написали свої побажання щодо змін у місті. Отже, обіцяний коментар міського голови Сергія Поперечного щодо написаних жителями Теребовлі побажань.

 

Відремонтувати тротуар по вулиці Князя Василька (у напрямку Тернополя).

У зв’язку із не достатньою кількістю коштів в бюджеті ремонт цього тротуару буде включено в перелік об’єктів, які будуть фінансуватись в  2018 році.

 

Відремонтувати дорогу у центрі міста.

Дорога міжнародного значення, яка проходить через центральну частину міста  і викладена бруківкою,  належить Службі автомобільних доріг Тернопільської області (далі - Служба), тож лише вона тут може проводити капітальні ремонтні роботи. Неодноразово міською радою були надіслані звернення  у Службу щодо проведення капітального ремонту доріг, але відписка одна - немає коштів. Нещодавно на співбесіді з керівництвом облдержадміністрації мною було підняте питання щодо капітального ремонту цієї дороги через співвінансування 50/50 службою та міською радою. На сьогоднішній час вивчається пропозиція щодо проведення ремонту дороги  тільки асвальтним покриттям, оскільки при проведенні аналізу стану дороги визначено, що біля 70 % шашки розколюється і не придатна  до встановлення назад. Тому міська рада підтримує проведення громадського обговорення щодо капітального ремонту цієї частини дороги із заміною бруківки на якісне асвальтне покриття  Службою автомобільних доріг Тернопільської області. Вважаю виключну доцільність проведення реконструкції,  тому що за рік-два тут буде неможливо проїхати. Думка громади буде врахована при прийнятті рішення.

19961199_1612540088820820_6603947160755678433_n
Відремонтувати тротуар біля
РАЦСУ.

Ми завершуємо  ремонти тротуарів, які були розпочаті минулого року. Також згідно переліку об’єктів на 2017 рік ми повинні провести поточний ремонт тротуару у с. Кровинка. Сьогодні усі наявні кошти акумулюємо для співфінансування проектів, де більша частина коштів будуть направлені  нам з державного фонду. Ремонт вищезгаданого тротуару буде включено в перелік ремонтних робіт на 2018 рік.

 

Відремонтувати дорогу біля школи мистецтв.

Дорога належить Службі автомобільних доріг Тернопільської області, але завдякии приїзду прем’єр міністра В. Гройсмана, поточний ремонт дороги терміново був проведений. Напевне потрібно щоб частіше високопосадовці проїзджали через Теребовлянську громаду.

 

Об’їзна дорога.

Питання об’їзної дороги я неодноразово піднімав на різних нарадах. Обіцяють, що після капітального ремонту дороги у напрямку Львова буде прийнято рішення щодо об’їзної для Теребовлі.

 

Реконструювати замок.

На сьогоднішній день замок є в оперативному управлінні національного заповідника «Замки Тернопілля». Якщо замок буде на балансі громади ми готові вкладати кошти. На черговій сесії буде прийнято звернення до депутатів вВерховної ради, Міністерства культури щодо можливої передачі замку в оперативне управління громади.

 

Облаштувати прибудинкові території біля багатоквартирних будинків. Встановлення дитячих майданчиків.

При наявності коштів будемо старатись облаштовувати подвіря, але при вашій допомозі. На даний час облаштовуємо дитячі майданчики по селах громади. Ще залишилось встановити майданчики в шістьох населених пунктах . Потім будемо встановлювати в прибудинкових територіях.

 

Побудувати готель. Погоджуюсь, що готель вкрай потрібний у Теребовлі. На мою думку,  до  2020 року його буде побудовано.

 

Відремонтувати вул. Зазамче і біля входу в замок.

Комунальні вулиці міста крім центральних ми ремонтуємо за власні кошти. В цьому році встановлено частину асвальтного покриття на  10 вулицях. При наявності коштів в міському бюджеті ремонтні роботи будуть продовжуватись.

 

Поставити туалет біля замку.

Цього тижня запрацювала вбиральня в центрі міста (між будівлями районної бібліотеки і торгового центру). Плануємо провести поточний ремонт вбиральні за пожежною частиною. На сьогоднішній день архітектор уже отримав завдання щодо визначенняя місця (якщо це буде можливо) під встановлення туалету і біля входу на замок.

 

Зробити дорогу по вул. Лошнівська.

На сьогодні виготовлена проектно-технічна документація на капітальний ремонт та затверджений висновок на фінансування частини дороги. В цьому році на частині дороги буде встановлене асвальтне покриття.

 

Впорядкувати дорогу та тротуари до ринку. Проектно-технічна документація на капітальний ремонт та затверджений висновок на фінансування частини дороги уже є. Виділено 1 млн. 500 тис. грн.. При наявності коштів на рахунку міської ради ремонтні роботи будуть розпочаті.

 

Очисні споруди привести до належного стану.

Міською радою розроблена проектно-технічна документація на реконструкцію очисних споруд. У зв’язку із підвищенням цін на матеріали та заробітну плату на даний час проводиться перерахунок кошторису. Приблизна вартість робіт становить близько 24 млн. грн. Після проведення експертизи проект буде подано на фінансування з державного бюджету.

 

Відремонтувати дорогу по вул. Підзамче і закінчити ремонт лазні.

Для того щоб провести ремонт дороги потрібно прокласти нову систему водопостачання. Ремонтні роботи будуть заплановані на 2018 рік. Щодо лазні, то лазня належить приватному підприємцю. На жаль, впливу для прискорення цього будівництва міська рада не має.

 

Відремонтувати дах будинку по вул Князя Василька 100; Січових Стрільців 1/а.

При наявності коштів в КП «Теребовля», які жителі вашого будинку здадуть за утримання житла, питання ремонту даху буде розглядатись при умові 50% співфінансування жителів. Сьогодні усі квартири житлями приватизовані. Нам держава залишила дахи і коридори, але фінансування на це не дала. І за цей мізер (1,01за кв.м), який сплачується в КП «Теребовля» жителями та ще й  наявний борг, ми навіть інколи не можемо почистити каналізацію. СРСР – закінчився. Майбутнє ремонту дахів та іншого обслуговування будинків  визначатимуть створені об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Міською радою розроблена програма на підтримку ОСББ: створеним об’єднанням будуть виділені кошти відповідно до методики нарахування на проведення різних видів робіт.

Привести в належний порядок береги річки.

Декілька років тому було проведено капітальне очищення частини берегів  річки. Але невдовзі усе повернулося до початкового стану. На мою думку, природному очищенню берегів сприятиме збільшення води в річці та рух криги. Періодично силами структур та установ, а також громадських організацій приводимо береги в порядок, але хотілося б, щоб жителі міста також долучались до цього процесу. Лише завдяки спільній праці буде результат.

 

Вирішити долю недобудованого будинку культури.

Будинок стоїть на балансі Відділу капітального будівництва облдержадміністрації і має державну власність. Передача будинку в комунальну власність здійснюється за згодою Кабінету Міністрів і різних міністерств. На даний час питання вирішення не має.

 

Відкрити басейн.

На сьогоднішній день приватним підприємством «Аква веселка» здійснюється реконструкція плавального відкритого басейну. В 2018 році, зі слів власника, басейн повинен запрацювати.

 

Серед побажань теребовлянців є й такі, які не потребують капіталовкладень лише нашої любові до рідного містечка та відчуття відповідальності за нього: «всім жителям міста тримати своє місто в чистоті та порядку», «достойно поводити себе із пам’ятками архітектури та новими спорудами».

Page_00009
12651225_1728446917386051_8651914057880918942_n

 

 

 

 

_______________________________________________

19990448_1836458460003451_595999113066049135_n

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

  Олена Пилипчук

  (1 Серпня 2017 - 15:25)

  Якщо є хоч маленька можливість зберегти бруківку у центрі міста, будьласка, не заберайте у Теребовлі її історичної краси. Асфальт також не вічний і потребує частого ремонту. Бруківку раз відремонтувати і буде ще вік стояти.

  Антонюк Світлана

  (1 Серпня 2017 - 17:18)

  Можливо,ще якась комісія оцінить стан надміцної базальтової бруківки.У Львові,роблячи реконструкцію,бруківку зберегли.На мою думку,об’їздна дорога місту не потрібна.Місто Збараж помаленьку занепадає і вже давно,бо має об’їзну.

  Сергій Атаманчук

  (1 Серпня 2017 - 20:23)

  Повністю згідний з двома попередніми постами, а саме:
  – Бруківку раз відремонтувати і буде ще вік стояти
  – Місто Збараж помаленьку занепадає і вже давно,бо має об’їзну
  Бруківка перестоїть ще 20 асфальтів, асфальт, тим більше як його ставлять в нас, постоїть на !! центральній частині дороги максимум рік (щоб не було вибоїн)
  І з обїздною не варто поспішати, всі авто рухаються зараз через Теребовлю, в Теребовлі як би не було зупиняються, щось купляють, тобто вкладають кошти в Теребовлю. Буде обїздна – зменшиться набагато потік авто, зменшиться притік коштів. Так що обїздна – ні в якому випадку, а то буде як з тим же Збаражом або Микулинцями.

  Світлана

  (1 Серпня 2017 - 22:46)

  Згідна з попередніми дописами. Хочеться знати, хто вирішує, що і коли ремонтувати. Бо складається таке враження, що ремонтують те, що має нормальний вигляд, а не те, де скоро чупакабри будуть вити. Наприклад, нормальну бруківку біля “Тетяни” та “БГ-2” зірвали і перестилили і т.д., а навпроти стадіону- майже пустир і т.д.

  Atlantis

  (2 Серпня 2017 - 01:59)

  Ніхто не запропонував зарослий луг в центрі (між стадіоном і привидом будинку “культури”) перетворити на гарну заасфальтовану площу чи бульвар із гарно підстриженими деревами та елементами інфраструктури. Ніхто не згадав про ідею міського транспорту, для тих, хто проживає у Садах чи Садиках, особливо для старших, це зайвим не було б.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.