13619891_1757880554491050_7818540666624526693_nУ Польському місті Криниця-Здруй триває VI міжнародний пленер мистецтв та ремесел "Braterskie spojrzenie". Цьогоріч учасником низки заходів, які проходили в рамках пленеру взяла участь і художниця із Теребовлі - Марія Ворончак.

Окрім того, що у виставковій залі розміщено 8 картин нашої талановитої землячки, вона провела там і цікавий майстер-клас. Виліплені у Теребовлі із солоного тіста сердечка і дзвоники із великим задоволення розмальовували польські діти разом із батьками. Завдання полягало у нанесенні живописних візерунків на фігурку. Готовий виріб, за словами художниці, можна одягнути на шию,  а також потім прикрасити якийсь куточок у домі.

Марія Ворончак розповідає, що ця "творча розвага" є абсолютно екологічною, також пізнавальною, адже її учасники знайомляться із традиційними українськими орнаментами.  Багато елементів діти придумують самі і у результаті виходить дуже оригінальна річ.

Повернувшись додому, Марія Ворончак дізнається про те, як громада Теребовлі обєдналася навколо біди, яка трапилась у сім`ї Багричів. Переповнена співчуттям до хлопчика, а також натхненна нещоданьою поїздкою, мисткиня вирішує провести такий майстер-клас і у Теребовлі, зібрані кошти під час якого будуть направлені на допомогу 3-річному Вадимчику.

Відеоролик про пленер у Польщі. На 1.22 хвилині ви можете  побачити як власне відбувався майстер-клас талановитої теребовлянки, а також послухати її пряму мову.

У теребовлі майстер-клас, який художниця вирішила назвати "Серця любові" відбудеться під час благодійної акції на підтримку Вадимчика 31 липня (у молодіжному парку або у парку князя василька - слідкуйте за новинами), яку організовує фотограф Ростислав Дисевич.

Facebook Comments