КП «Теребовля» придбало нову одиницю техніки

Наприкінці 2017 року комунальне підприємство «Теребовля» придбало для потреб громади нову одиницю техніки – дробарку деревної щепи (тріски), повідомляє офіційний сайт Теребовлянської громади. Вартість такої допоміжної деревообробної «машини» – біля 80 тисяч гривень. За добу вона переробляє до 9 кубів подрібненої сировини, яку КП отримує, проводячи санітарну обрізку зелених насаджень на території Теребовлі та сіл об’єднаної громади.

«Плануємо також на договірних засадах очищати частину полезахисних лісосмуг на території Теребовлянської громади, – зазначає міський голова Сергій Поперечний, – адже старого гілляччя, повалених дерев та самосіву там немало, а потреби закладів освіти, організацій та установ ОТГ у твердому паливі – зросли у зв’язку з подорожчанням газу та переведенням їх на альтернативну енергію. Також у планах – придбати ще одну електричну дробарку, яка працюватиме стаціонарно – на комунальному підприємстві, а ця – зможе виїжджати в ліс і безпосередньо там обробляти зібрану сировину».

Деякі школи об’єднаної громади уже користуються деревною щепою, яку постачає КП «Теребовля». За словами керівника підприємства Василя Гайдана, техніка окупиться вже в перші місяці роботи. Натомість громада отримає додатковий ресурс для опалювання, переробляючи повалений сушняк, хмиз, порубкові рештки після очищення лісосмуг та зелених зон.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.