«Медікал»: приватний медичний заклад у Теребовлі

У приватному медичному центрі "Медікал " проводять прийом: терапевт, кардіолог, окуліст, гінеколог, педіатр.

Медичні послуги:

  • ЄХОКАРДІОСКОПІЯ
  • ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФІЯ
  • УЗД  ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ
  • УЗД нирок і сечового міхура
  • УЗД  Гінекологічне
  • УЗД щитоподібної залози
  • Холтер ЕКГ
  • Масаж

Проводяться загальноклінічні, біохімічні та імуноферментні,цитологічні,  лабораторні обстеження.

Адреса ТОВ «ММП Медікал» :

Теребовля, вул. Шевченка, 150.

Попередній запис за телефоном 6-42-06 або 0964664276 ( з 8.00 до 16.00 год.)

DSC_3921

"Медікал": в ім'я життя і здоров`я

Життя – це Божий дар. А той, хто хоче щастя більшого, повнішого, глибшого, має ж сам його ліпити, творити, багато працювати – розумом, душею, руками. Саме такими є   багатьом відомі сестри-теребовлянки, кандидати медичних наук -  кардіолог Галина Мотюк і терапевт Марія Погоріла, яких всі знають як приватних лікарів. Не так давно на їхньому обійсті виріс ошатний  двоповерховий будиночок, у якому розмістилось товариство з обмеженою відповідальністю «ММП Медікал».

Мудрі люди кажуть, що головне не скільки днів життя нам вділено, а скільки життя буде у тих днях. Історією свого шляху до  самореалізації і успіху від приватної справи до створення власної медичної фірми вони охоче поділилися з нами, провівши своєрідну екскурсію. Те, що ми побачили – здивувало і приємно вразило: затишні кабінети, сучасне медичне обладнання, привітність працівників. Заклад і справді може конкурувати із європейськими!

DSC_3929Повернулись до рідної домівки

Марія Антонівна і Галина Антонівна відпрацювали у державних закладах охорони здоров’я 25 років, а також  у медичних інститутах  у Києві і в Тернополі, кандидатські захистили, певних успіхів досягли у своїх галузях, та все ж вирішили повернутися  у рідний дім, у батьківську хату, яка довгий час слугувала їм  як робочі кабінети. У 2008 році зареєструвалися як фізичні особи-підприємці, взяли в оренду УЗД-апарат, купили комп’ютер, електрокардіограф, створили базу даних усіх пацієнтів і почали працювати. Деколи забувши про час і про сон, сповна віддавалися улюбленій справі, до якої мали хист і бажання. Їхні душі шліфувала любов до праці, адже розуміли, що вона є не просто потрібною, а рятівною для чийогось життя. І люди до них почали звертатися з різними, деколи і запущеними хворобами, були навіть такі, яких виписували з лікарні доживати віку вдома. Їм стало затісно у маленькому будиночку, де і працювали, і жили.  Мрія про нове приміщення та сучасну апаратуру ніколи не покидала Галину Антонівну. «Вона – невиправний мрійник, - жартує її сестра і тут же додає, - але Бог її чує!».

«ММП Медікал» - сучасний медичний заклад

І справді, з Божою поміччю через декілька років виросла красива будівля, яка привертає увагу усіх, хто їде мимо по дорозі в мікрорайон Сади. Але не це головне, головне, що тут  офіційно працюють 13  кваліфікованих медиків, які надають якісні медичні послуги пацієнтам, вчасно сплачуються податки і комунальні послуги. Обстеження проводять терапевт Марія Погоріла,   кардіолог Галина Мотюк, окуліст Надія Гладій (три години з ранку до обіду), педіатр Ольга Галузінська (три години після обіду) та гінеколог.

До послуг пацієнтів електрокардіограф, «Холтер»-ЕКГ-апарат, сучасний ультразвуковий апарат, який дозволяє проводити обстеження серця, черевної порожнини, молочних залоз, щитоподібну залозу. Їхня гордість – сучасна  клініко діагностична лабораторія, якою завідує знаний у своїй галузі спеціаліст Ірина  Стайнко. На німецькому обладнанні працюють кваліфіковані лаборанти Марія Фучило, Леся Ваврик. Вони  проводять загальноклінічні, цитологічні і біохімічні обстеження: гормони щитоподібної залози та гінекологічногї сфери, аналізи на глистні інвазії, обстеження DSC_3958репрудуктивного здоров’я чоловіків і жінок, зіскоби на міцелій грибка та гострики. Тут можна зробити експрес-тест діагностики інфаркту міокарда, глюкози в крові та сечі, онкомаркери передміхурової та щитоподібної залоз.  У комфортних умовах  медсестрички Люба Тесля, Ірина Бондар проводять забір крові, внутрішньовенні крапельниці та процедури, призначені лікарями. Майстерно виконує свою роботу і старша медсестра Леся Кревська, яка проводить внутрішньовенні маніпуляції у дітей.

І це дуже важливо, щоб пацієнт, зайшовши у «Медікал», попередньо записавшись у адміністратора Надії Бронецької на прийом, отримав необхідне обстеження для встановлення діагнозу та призначення лікування.DSC_3970  Тому і їдуть у «ММП Медікал», освячений на добру і благородну працю во ім’я людей восени минулого року священиком о. Степаном Манориком, не тільки  люди з нашого краю, а з усіх-усюд: є машини навіть  і з Києва і   Львова, Чорткова та Заліщиків.

До речі, тут надаються ще й такі послуги: виклик лікаря та обстеження на дому (забір аналізів, зняття електрокардіограми), учасникам АТО, дітям сиротам - огляд і призначення лікування безкоштовні.

 Бути щасливим на своїй, рідній землі

Здобуте лікарями Марією Погорілою та Галиною Мотюк є прикладом того, що все у житті можливо, треба не боятися мріяти і працювати – і від того бути щасливим на своїй, рідній землі. Адже, де народився – там пригодився.

"У тому, що медичний центр став реальністю, велика заслуга наших дітей - дочки Ірини, зятя Олексія, сина Віталія, - кажуть лікарі. - Вони допомогли із придбанням сучасного медичного обладнання".

Ростуть яблуні у їхньому старому саду, посадженому ще дідом, сім’ю якого переселили сюди під час операції «Вісла». У цій родині виросли та служили Богові дві сестри-служебниці – с. Євгенія (1920-1944 рр.) та с. Севастіяна (1923-2012 рр.). А поруч  - молодий яблуневий сад. Той яблуневий аромат розливається навкруги, щедро славлячи Бога. А душі сестер-теребовлянок, які успішно ведуть свою власну справу на древній княжій землі, переповнені щирою вдячністю Всевишньому за все, що Він їм посилає, а насамперед - за самовіддане  служіння людям.

Наталя БОЙЧУК. Фото Ізидора РОМАНСЬКОГО.

DSC_3980

 

 

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.