Молодіжна міська рада поповнила свої ряди!

Ще у серпні, під час таборів «Рухайся. Дій. Перебудовуй», які відбулися у Довгому, Підгайчиках, Ласківцях та Лошневі, Молодіжна міська рада м.Теребовля обрала 6 депутатів-представників сіл Теребовлянської об’єднаної громади. Ними стали найактивніші учасники таборувань, а саме:
Мойсієвич Софія, Хом’як Віталій, Фенц Вікторія, Бенів Віталій, Біда Ірина, Кварцяна Олена

Також у перші тижні вересня відбулись вибори до ММР у школах м.Теребовля. Традиційно, голова та секретар Молодіжної ради розповідали про себе та свою сім’ю молодіжних депутатів, презентували промо-ролик молодіжки та організовували голосування. Учні ж – віддавали свої голоси за тих, кого вважали найкреативнішими, найактивнішими та найавторитетнішими у своїй школі. Охочих стати депутатами Молодіжної ради виявилось немало, та серед них було обрано чотирьох лідерів учнівського голосування (по одному депутату з кожної школи, що набрав найбільшу кількість голосів підтримки). Ними стали:
Кришевська Вікторія – ЗОШ №2,
Бугай Тарас – Теребовлянський НВК,
Артем Звіжинський – опорний заклад ЗОШ №1
Артур Махольд – Теребовлянська спеціалізована школа-ліцей.
Усіх інших кандидатів, яким забракло бодай кілька голосів до перемоги, радо запросили стати волонтерами ММР.

«Ми щиро сподіваємось, що новообрані активісти будуть гордо носити ім’я депутата Молодіжної ради, підтримувати громаду у всіх починаннях, пропонувати свої ідеї та вносити яскраві барви у життя такої рідної для нас Теребовлянської ОТГ, – такі надії висловлюють ММРівці на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

Теребовлянська громада

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.