На ремонт однієї вулиці іде мільйон

DSC_0910

Минулого місяця Теребовлянською міською радою втілено два проекти з капітального ремонту комунальних вулиць Теребовлянської об’єднаної громади. Зокрема, завершено ремонти ділянок вулиць Лошнівська та Паращука у центрі ОТГ – м.Теребовля.

Загалом по Лошнівській відремонтовано 250 метри погонні дорожнього полотна, а по вул. Паращука – 122 м.п. (з встановленням бордюрів, зливової каналізації, тротуару, та інших супутніх інженерних конструкцій). Кошторисна вартість проектів – 1 млн. 490 тис. 833 грн. та 1 млн. 337 тис. 549 грн. відповідно, ідеться на офіційному сайті міськради.

Щодо ваших частих запитань про те, чому роботи відбувались саме в осінню пору.

Важливо зазначити, що терміни виконання даних робіт не визначаються міською радою, оскільки потребують ретельної попередньої підготовки та участі різних установ та організацій. Зокрема, після обговорення та визначення майбутніх об’єктів, які планується ремонтувати, відбувається:
- замовлення, виготовлення проектної документації та експертиза;
- затвердження об’єктів на сесії Теребовлянської міської ради (більшістю депутатського складу);
- подання в Тернопільську ОДА на висновок щодо відповідності плану соціально-економічного розвитку ОТГ;
- подання в Мінрегіон (Київ) на включення в перелік проектів, що фінансуються в поточному році;
- виготовлення декларації (дозволу) на початок робіт
а тоді вже – фінансування та виконання проекту. Іноді до цього переліку ще додаються тендерні процедури з визначення виконавця робіт. Цьогоріч процес подання проектів затримався ще й у зв’язку зі змінами в законодавстві – 10 червня прийнято ряд нових законів у сфері будівництва та держбудконтролю. Документація приводилась у відповідність до нових вимог.

Оскільки процес підготовки до виконання ремонтів у громаді потребує часу і зусиль, у міській раді сподіваються на розуміння жителів та співпрацю в обговореннях і плануванні наступних робіт.

DSC_0698_______________________________________

Photo_1510513679454

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

1 думка на “На ремонт однієї вулиці іде мільйон

    Іван

    (13 листопадаа 2017 - 00:29)

    Так так, бюрократична тяганина забирає більше часу, аніж фактичний ремонт. Це звичайним обивателям здається, що все просто, а насправді… Але. Щось на фото не видно ні бордюрів, ні тротуарів, ані каналізації.))
    І ще питання, тепер за кошти всієї громади будуть тільки дороги Теребовлі ремонтувати, чи перепаде ще й району трохи? Тому що, складається враження, що далі центру влада не бачить. Дорогу з Теребовлі на Буданів і далі недавно “робили”. Хоча ремонтом це назвати важко. Проте на ці 290, чи 270 тисяч (вже не пам’ятаю), які виділили, сильно не розженешся. Проте упустимо те, що після зими з цього ремонту нічого не залишиться, чому в Буданові міст, який просто в жахливому стані, залишили без ремонту, наче спеціально, а дорогу біля нього, яка місцями мала лише невеличкі вибоїни – відремонтували. Якісь неправильні пріоритети в підрядника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.