На Теребовлянщині вишили метрову карту України

887212-v-silskiy-shkoli-na-terebovlyanschini-vishili-metrovu-kartu-ukrayini

Карту України, шириною один метр, вишили учні 7 класу Гумниської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів під керівництвом педагога-організатора Лесі Солтисік.  Учнів у класі лише п'ятеро, але до роботи долучилися усі: вишивали навіть хлопці. На карті різними кольорами позначені усі обласні центри. Краї оздоблені Тернопільським орнаментом вишиванки.

- Карта поєднала усі найважливіші національні символи: герб, прапор, зображення калини та вишивку – національний оберіг. Ми працювали разом та віримо, що карта об’єднає нашу країну, - розповідає керівник проекту, вчитель-біолог Леся Солтисік. Вчитель додає, що ідея створення такої карти у неї з'явилася ще давно, коли вона побачила сюжет у новинах про вишивану карту України, яка мандрувала областями.

7447361eaedc446bd318c865ddec1930919dc646

- Захотілося, щоб і наша школа долучилася до акції з нагоди Дня вишиванки, - каже Леся Солтисік. -  Діти працювали з захватом. Під час роботи співали народних пісень та грали історичні квести. За словами вчительки, карту вишивали всього два місяці. Вперше її представлять на шкільному святі вишиванки 17 травня. Далі карта прикрасить стіну головного холу школи. - Карта об’єднала усі українські міста, - каже директор школи Ярослав Сороцький. - Тут під єдиним вишиваним кордоном разом наш Тернопіль і наш Донецьк, наш Крим та Київ. Ми віримо, що в дні, коли весь світ одягне вишиванки, Україна зміцніє та зацвіте.

Оля Турчак, 20 хвилин.

_________________________________

image001

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

1 думка на “На Теребовлянщині вишили метрову карту України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.