Нива (Теребовля) 0-1 Дністер (Заліщики)

DSC_0037В неділю 09.06.13  на стадіоні "КОЛОС" у м. Теребовля відбувся матч між Теребовлянською "Нива" та Заліщицькими "Дністер". Матч 6 туру завершився рахунком у 0-1 в сторону Заліщик.
Матч розпочався із вирішенням володіння мяча. То мяч довгий час перебував у однієї команди, а згодом вже переходив на довгий час до нішої. Але не зважаючи на брудну гру заліщицьких бійців за що отримали жовті картки  гол був забитий на 30 хвилинах першого тайму.
Теребовлянці не могли сприйняти поразку і всіма силами  намагалися відімстити мячом у противницькі ворота. Але так їм цього не вдалося на протязі матчу.

Згідно цього матчу Теребовлянська "Нива" посідає 5 місце.