109207 Народження дитини одна з найприємніших подій у житті батьків, які з нетерпінням чекають цього дня. Першим офіційним документом дитини є свідоцтво про народження. Тепер матерям, можна навіть не виходити з пологового, аби отримати свідоцтво про народження малюка.        Працівниками  Теребовлянського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області здійснюється  прийняття документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видача ними свідоцтв про народження безпосередньо у пологовому відділенні комунальної установи Теребовлянської районної ради "Теребовлянська центральна районна лікарня" Тернопільської області. Впродовж 2017 року зареєстровано 290 народжень, з них 173 документи вручено батькам безпосередньо у пологовому відділі.

Перелік документів для реєстрації народження у пологовому будинку не відрізняється від того, що необхідний для реєстрації безпосередньо в органах державної реєстрації актів цивільного стану. Для цього батькам потрібно подати:

  • паспорт батька та матері;
  • свідоцтво про шлюб (якщо батьки перебувають у шлюбі);
  • медичне свідоцтво про народження, видане закладом охорони здоров’я.

Послуга щодо видачі свідоцтва про народження в пологовому відділі надається безкоштовно.

Відповідно до Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 р. № 207 за бажанням батьків чи одного з них документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини можуть бути подані через органи державної реєстрації актів цивільного стану під час проведення державної реєстрації народження дитини. Так впродовж 2017 року такою послугою Теребовлянського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області скористалось 117 осіб.

Реєстрація місця проживання дитини проводиться за місцем проживання її батьків або одного з батьків. У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами, місце проживання дитини реєструється за місцем проживання одного з батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування).

Для реєстрації місця проживання дитини подаються:

  1. письмова заява встановленої форми;
  2. свідоцтво про народження дитини;
  3. будинкова книга та паспорти батьків;
  4. квитанція про сплату адміністративного збору (реквізити рахунків, на які сплачується збір можна отримати у працівника відділу державної реєстрації актів цивільного стану).

Шановні батьки! Щиро запрошуємо Вас скористатися можливістю отримати свідоцтво про народження та подати заяву про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини безпосередньо у пологовому відділенні Теребовлянської ЦКРЛ Тернопільської області, або у Теребовлянському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області.

_________________________________

19532712_1855972281320122_2116014315_o

Facebook Comments