Повернулася щоб допомогти дітям вчити англійську

спік ап (21 of 30)

Клуб іноземних мов "Speak Up" відкрито у Теребовлі 2 роки тому. Творець та натхненник клубу - 24-річна теребовлянка Наталія Кримська. Дівчина здобула освіту у Тернопільському національному педагогічному університеті, а практичні навики та вміння під час дворічного навчання у Польщі. Саме там вона отримала диплом магістра і саме там у неї з'явилася мрія допомогти людям вивчати англійську мову без страху.
"Коли я бачу, як дітям тяжко в школі даються знання з англійської, то у мене серце стискається, адже навчання може бути таким легким і веселим!", - розповідає Наталя.
Вона мала чіткий план реалізувати незалежну від школи програму та організувати навчання без страху та оцінок. 

спік ап (10 of 30)
Після отримання диплому Наталя втілила свій задум у життя. Зареєструвалась як приватний підприємець, щоб працювати офіційно, відкрито і чесно. Орендувала приміщення у центрі Теребовлі, облаштувала його та рік працювала сама. Уже із збільшенням кількості бажаючих навчатися Наталя розпочала пошуки хорошого вчителя, якому довіряла б як собі. Зараз таким фахівцем є Вікторія Дрімак, яка також проводить навчання у клубі..
Заняття проводяться у 5 вікових групах (від 7 до 12 років), серед них - одна доросла. Програма складена різна для кожної групи. Дорослі, залежно від потреби, можуть працювати у темах: розмовна англійська, сільське господарство, бізнес та ін.; діти підгятують шкільну програму та отримують додаткові знання.
Щодо планів, то влітку клуб планує розширитись і облаштувати ще одну аудиторію для занять. Найбільша з кімнат буде ігровою зоною для найменших (від 3 років). Також, як і минулого року, діятиме літній мовний табір: по три тижні у червні і серпні.

Зараз же у клубі розпочато набір дітей для навчання за програмою "Ментальна арифметика". Такі заняття, за словами Наталії, розвивають вміння рахувати і мислити.

"Заговори", - так у перекладається з англійської назва клубу. "Не бійтеся заговорити!", - такий же і девіз їхньої роботи. Шукайте Speak Up Terebovlia та розвивайтеся разом із ними!
Контакти: 0972285327 м.Теребовля, вулиця Івана Франка 1 (навпроти училища культури).

19532712_1855972281320122_2116014315_o

 

 
Постійна адреса адреса клубу:
https://terebovlia.info/klub-inozemnyh-mov-speak-up/

Проект "Теребовля.інфо" від Туристично-інформаційний центр м. Теребовля. Журналіст Ілона Козар, фотограф Ростислав Дисевич. Запросити нас у гості - 0967800082.

 

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.