Прес-тур підприємствами району під гаслом «Живи і працюй в Україні»

Фахівці Теребовлянської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості організували для представників ЗМІ прес-тур підприємствами району під гаслом «Живи і працюй в Україні».

Учасники прес-туру побували в ПМП «Весна» та ФОП Кучма Ольга Лаврівна, які знаходяться в смт Микулинці. Тут дізналися про діяльність, перспективи розвитку бізнесу, про актуальні вакансії взуттєвика з індивідуального пошиття взуття, швачки. Підприємство створене із залученням іноземних інвестицій і спеціалізується на виготовленні високоякісного взуття із натуральної шкіри на замовлення клієнтів. Ольга Лаврівна, а водночас і заступник директора ПМП «Весна», проінформувала, що планується розширення виробництва, адже на завершенні ремонт нових виробничих приміщень. Тому будуть потрібні нові працівники.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Надія Папа розповіла, що до зазначених роботодавців працевлаштовано понад 30 осіб, 3 особи з компенсацією ЄСВ.

Пізніше відвідали ПрАТ «Теребовлянське заводоуправління будматеріалів «Будівельник», де познайомилися з керівництвом товариства, основними процесами виробництва та асортиментом продукції. Підприємство займається добуванням декоративного та будівельного каменю, виробництвом виробів із різаного та різьбленого каменю, кам’яних блоків, брусів та плит. На даний час штат підприємства налічує 40 осіб, в тому числі 1 інвалід.

Заступник директора – начальник відділу організації працевлаштування населення Олена Штик зазначила, що за роки співпраці, а це у продовж 15 років, на підприємство, за сприянням районної філії,  на вакантні та новостворені робочі місця  працевлаштовано 321 особу за різними професіями, а саме: економіст, каменотес, розпилювач каменю, водій автотранспортних засобів, тракторист. Пройшли стажування безпосередньо на робочих місцях, підвищення кваліфікації, перенавчання 125 безробітних осіб за професіями     тракторист, каменотес, машиніст крана (кранівник), водій автотранспортних засобів. До тимчасових  робіт залучено 33 особи.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.