Про незаконне привласнення частини парку

Гаражі, сараї, свійська птиця, кролі, купи гною, сміття та багато різного хламу, це все знаходиться в прибережній смузі р.Гнізна на самовільно зайнятій земельній ділянці рекреаційного призначення парку «Молодіжний» княжого міста Теребовля.

➡️ https://uk.wikipedia.org/wiki/Теребовля
➡️ https://uk.wikipedia.org/wiki/Гнізна

Нагадуємо, що в серпні 2017 року адміністративна комісія при виконавчому комітеті Теребовлянської міської ради, розглянула матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності порушників, які проживають по вул.Січових Стрільців 51Г.

Вважаємо, що 8 місяців було більш ніж достатньо для добровільного звільнення самовільно зайнятої земельної ділянки парку «Молодіжний» шляхом знесення самочинного будівництва.

Зважаючи на викладене, земельна ділянка підлягає звільненню та приведенню її до стану, придатного для використання за цільовим призначенням. Тому інформуємо відповідні органи для вжиття заходів відповідно до чинного законодавства України.

➡️ Теребовлянська міська рада
➡️ Теребовлянський відділ поліції ГУНП в Тернопільскій області
➡️ Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області
➡️ Теребовлянська районна державна адміністрація
➡️ Теребовлянська громада
➡️ Прокуратура Тернопільської області
➡️ Теребовля - ТВОЄ МІСТО ІІ медіа-центр

Далі буде...

Сьогодні над сюжетом про цю ситуацію працювали журналісти інтернет-телебачення "Медіатор". Також у сюжеті ми почуємо коментар заступника міської ради про бачення подальшого вирішення.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.