Ще дві теребовлянки отримали звання “Мати-героїня”

22

Уже традиційно щороку на Тернопільщині відбувається нагородження матерів-героїнь, які народили й виховали п’ятеро дітей і більше. 18 липня почесне звання «Мати-героїня» отримала 21 жінка, з них двоє теребовлянок: Лідія Горбатюк (м.Теребовля, 9 дітей) та Наталія Акрибай (с.Ілавче, 7 дітей).

Нагородження було започатковане у 2006 році й відбувається відповідно до Указу Президента України. У нашій області почесне звання «Мати-героїня» уже присвоєно понад 6,5 тисячам жінкам. З них в Теребовлянському районі – понад 570. А загалом, в нашому районі проживає 870 багатодітних сімей, в яких виховуються 2750 дітей.

Участь в урочистому нагородженні взяли голова Тернопільської ОДА Степан Барна та начальник відділу сім’ї та молоді облдержадміністрації Ігор Чорний.

«Сьогодні, крім почесного звання, нагрудного знака та посвідчення, кожна багатодітна мати отримала одноразову грошову допомогу у розмірі 16 тис. гривень. У багатьох обставинах це достатньо скромний внесок, але ми уже ставимо окреме завдання перед об’єднаними територіальними громадами та районними адміністраціями особливо піклуватися про такі родини. Принагідно хочу подякувати багатодітним сім’ям за те, що вони допомагають покращити демографічну ситуацію у Тернопільській області. Сподіваюся, що для наших матерів хвилювання за своїх дітей будуть мінімальними. Зі свого ж боку ми постараємося зробити все, щоб створити для них максимально комфортні умови», – підкреслив Степан Барна.

Спілкування з багатодітними матерями та їхніми дітками, які прийшли потішитися за своїх матусь, завжди приносить лише позитивні емоції. Цього разу воно також було щирим, радісним, усміхненим та сонячним.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.