Сьогодні в Україні – День Молоді

1303561247_fotolia_4592678_mДень молоді - національне свято молодих людей країни, який відзначається на Україні щорічно в останню неділю червня.
Історія «Дня молоді» розпочалася 7 лютого 1958 в Радянському Союзі, до складу якого входила Українська Радянська Соціалістична Республіка (УРСР), коли Указом Президії Верховної Ради СРСР «Про встановлення Дня радянської молоді» був заснований «День радянської молоді», який відзначався в останню неділю червня.
22 червня 1994 незабаром після розпаду СРСР і здобуття Україною незалежності, перший президент України Л. М. Кравчук, «на підтримку ініціативи молодіжних об'єднань і організацій України», підписав Указ №323/94 «Про День молоді», який наказував відзначати його в Україні щороку в останню неділю червня.
Вже традиційно, у цей день по всій Україні проходять різні святкові заходи, головною дійовою особою яких є молодь. Поздоровлення молодим людям направляють чиновники найвищих рангів, аж до президента.
Разом з українською молоддю, своє свято відзначає і молодь Білорусії. У Російській Федерації після розпаду Радянського Союзу «День молоді» був перенесений Президентом Росії Б. Н. Єльциним на 27 червня, хоча в деяких містах, основні святкові урочистості проходять «по старинці» в останню неділю червня, одночасно з Україною і Білорусією.

Youth Day

Шановні Теребовлянці та гості міста!

Запрошуємо Вас взяти участь у святкуванні Дня молоді, яке відбудеться 28 червня 2013року на міському стадіоні «Колос».

В програмі святкувань:

 урочисте відкриття свята -

танцювальний калейдоскоп за участю 12-ти танцювальних колективів міста -

молодіжний флешмоб -

святковий феєрверк -

дискотека у Молодіжному парку -

Початок о 18.00 год.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Андріїшин Іван

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.