Свято для найменших

В перший літній день ми відзначаємо Міжнародний День захисту дітей. Це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
bibl_picnic
В рамках святкування Дня захисту дітей Теребовлянська міська публічно-шкільна бібліотека провела у парку Шевченка правову акцію «Щаслива дитина – щаслива родина!», в рамках якої працівниками бібліотеки проводили опитування: «Чи знаєш ти який сьогодні день?», «Чи знаєш ти свої права?». Також була  оформлена для перегляду викладка літератури «Краса землі моєї – діти», а для ознайомлення  дітей та дорослих із правами дітей та батьків роздані буклети «Я маю право знати свої права», в яких наголошувалось, що кожна дитина має право бути щасливою, захищеною, має мати право на освіту та дозвілля, право на родину, творчість, чисте довкілля, щоб у майбутньому стати хорошими батьками і громадянами своєї країни. Для найменших діток біля бібліотеки влаштували  бібліотечний пікнік. Вони мали можливість вибрати цікаву книгу та "смачно" почитати її разом з друзями у наметі.
Також у цей день тематичні заходи проводили Центри культури і дозвілля Теребовлянської громади.
-
У селі Могильниця святкування Дня захисту дітей відбулося 28 травня. На ньому діти відгадували загадки, співали пісень, танцювали. До них завітали герої з мультфільмів, які провели з дітками та батьками багато цікавих змагань. Завершенням святкового дня стала дискотека та показ українського фільму “Інфоголік”. Того ж дня «Свято дитинства» відбулось і в Острівці – із конкурсами та показами дитячих талантів. Всі діти села, які були присутні на святі, взяли участь у флешмобі ,,Україна –  це я”: загадали бажання та випустили у небо голубів… А наприкінці, традиційно, - танці та солодкий стіл. На знайомство із яскравою дитячою літературою у своїй бібліотеці та показ мультику 1 червня запросив вихованців садочку Центр КіД с.Лошнів.
 http://terebovlya-rada.te.ua/
Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.