Теребовлею ішли повстанці…

22459136_1591626934233653_4698945534562144439_o

...Врятувати полонену із замку, визволити пораненого повстанця біля стіни плачу, розмінувати залізницю біля музею – ось такі непрості завдання лягли на плечі юних бійців повстанського загону «Теребовля».


А за усім цим здивовано спостерігали теребовлянці. Якщо і ви стали свідками таких подій, розповідаємо і вам, що у п’ятницю, 13 жовтня, у нашому місті відбувся історично-краєзнавчий квест, приурочений 75-ій річниці створення УПА.
«Напередодні п’ятнадцять учнів та вчителів із навчальних закладів міста отримали таємні повідомлення про те, що вони стають повстанцями і мають завдання врятувати історію міста», - розповідають організатори гри: директор Теребовлянського музею-майстерні Володимир Худий та т.в.о. директора туристично-інформаційного центру Ілона Козар. За їх словами, саме у такий інтерактивний спосіб хотілося допомогти дітям краще відчути події минулого.
Після усіх відгаданих загадок, знайдених станцій та виконаних завдань, юні повстанці знайшли свій заслужений скарб у стінах музею.

_DSC0354Тут же за жвавим спілкуванням та гарячим чаєм усі учасники та організатори гри переглянули українську кінострічку про повстанців «Жива».

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.