Теребовля весняно-великодня!

Великодні свята в Теребовлі видались теплими та яскравими. Мальованими крашанками приваблював жителів та гостей міста парк Шевченка, додатковою яскравою декорацією цьогоріч стала також весняна фотозона біля міської ратуші. Завдяки гарній погоді наше місто у ці дні стало напрочуд багатолюдним, веселим, гамірним та ошатним. Зустрічі з давніми знайомими, гостювання рідних… Великдень – це завжди особлива атмосфера родинного тепла у невеличкому провінційному місті.

Найкращим завершенням щорічних святкувань Воскресіння є, звичайно ж, гаївки у містах і селах нашої громади. Та якщо раніше проводили їх здебільшого локально – біля церков, то у 2018-му, за ініціативи Центру культури і дозвілля м.Теребовля, Теребовлянська міська рада вирішила: організувати та провести перші масові загальноміські гаївки по-теребовлянськи! У таких гаївках взяли участь колективи шкіл та садочків нашого міста, депутати Молодіжної міської ради, а також, звісно, Центр КіД та Теребовлянське вище училище культури. Чудові веснянки, танці-гаївки, барвиста ярмарка виробів ручної роботи, тематичні сценки та ігри для діток зробили цей день яскравим завершенням Великодня.

Дякуємо усім, хто втілив це весняне свято в життя: декорував, озвучував, долучився до ярмарки. Перш за все – колективу Центру КіД м.Теребовля – за ініціативу та організацію цьогорічних загальноміських гаївок. Усім учасникам дійства – за активність та гарно підготовані творчі номери, ігри і забави. Теребовлянській мистецькій школі  та Теребовлянському музею-майстерні – за допомогу в оформленні площі та ярмарки, Теребовлянському вищому училищу культури – за традиційну підтримку Великоднього свята.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.