Теребовлянці-контрактники отримають по 7 тисяч

вам

У Теребовлянському районі вирішили "простимулювати" хлопців вступати до лав Збройних сил України одноразовою фінасовою допомогою у розмірі семи тисяч гривень.

Вчора під час позачергової сімнадцятої сесії Теребовлянської районної ради сьомого скликання депутати одноголосно підтримали та прийняли програму стимулювання громадян району, направлених Теребовлянським районним військовим комісаріатом для проходження військової служби за контрактом у Збройні Сили України у 2017 році, повідомляє офіційний сайт РДА.

Програма спрямована на своєчасне та якісне виконання визначених для Теребовлянського району планових завдань з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у Збройних Силах України. Метою програми є матеріальне заохочення громадян району, які виявили бажання та були відібрані для  проходження служби у 2017 році.

Завданням програми, яка за ініціативи РДА реалізовуватиметься протягом 2017 року, є популяризація на території району військової служби за контрактом у ЗСУ, а також позитивна динаміка росту кількості подачі заяв кандидатами.

Виконання програми передбачає виплату одноразової грошової допомоги у сумі 7 тисяч гривень кожному жителю Теребовлянського району, який має бажання та направлений Теребовлянським РВК для проходження військової служби за контрактом у Збройні Сили України. Фінансування здійснюватиметься для 80 кандидатів з розрахунку виконання орієнтовного планового завдання для району.

Так, загалом для цього буде виділено 560 тисяч гривень, 119 тисяч з яких  - із районного бюджету, решта – із бюджетів об’єднаних територіальних громад.

Коментарі у Facebook

Автор Запису: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.