bnjkm,l

Школярі 10, 11-их класів нашої громади мають чудову нагоду   спробувати редагувати найпопулярнішy вільну мапу OpenStreetMap. На ній учні позначатимуть будинки, вулиці та пам'ятні місця наших сіл. Серію практичних тренінгів "Сучасні online мапи та їх можливості" має на меті провести команда Туристично-інформаційного центру.

8 лютого перший тренінг уже відбувся у центрі культури і дозвілля с.Ласківці. Діти із зацікавленням слухали і переглядали презентацію Ярослава Ярошевського, який показав їм Теребовлю, яка намальована на онлайн-карті у 3D форматі. Також послухали про можливості GoogleMaps, пошук інформації, прокладання маршрутів, відгуки, фото та перегляд світу в StreetViev.  Далі діти мали практичне завдання:реєструвались на сайті і пробували малювати свій населений пункт.

_DSC0213

Ярослав розповідає, що редагувати online мапу може кожен. Потрібно лише зареєструватися та знати місцевість, яку позначаєш.

_DSC0192

"Знати історію свого міста, села та громади - це добре. Робити своє містечко відкритим для інших - це цікаво і сучасно", - запевняє директор ТІЦ Степан Зелінський, який закликав школярів провести корисно свій вільний час вдома і допомогти своєму містечку з'явитися на популярній карті.

Наступний тренінг команда ТІЦ проведе у центрі культури і дозвілля с.Лошнів. Загалом буде біля 10 занять, в тому  числі і в школах Теребовлі.

_DSC0228

Facebook Comments